Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kikezdenétek egy olyan asszonn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdenétek egy olyan asszonnyal, akinek 2 méteres nagydarab férje van?

Figyelt kérdés
Ilyenkor félnétek a férjtől vagy leszarnázok?

2022. aug. 17. 23:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A 10-es jól írja.

Nekem volt olyan, hogy egy időben bejártam anyám fodrászához "kávézni".

Én voltam 23, a nő vagy 36-37, a férje is kb így még elég nagydarab volt.

Kicsit paráztam én is, de aztán egyszer összefutottam a férjjel, hát egy igazi balek volt.

2022. aug. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem a feleségem ült rá egy fiatalabb pasi farkára. Csak elmondott mindenféle lúzernek. Persze a srác igen nagy kannak érezte magát, és még ő jött kötözködni. 21 éves koromig bunyóztam, és nincs mit szépíteni, utána felugrott 15 kiló. De ezt nem tudta a srác. Én azt mondom vigyázz kissé. Ráadásul nem is vagyok hirtelen haragú, de van olyan férj akit jobban feldúl egy ilyen eset.
2022. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%

12. Lehet hogy úgy gondoltad megérdemli.

De igazából hibáztathatod a harmadik felet? Oda közétek csak az tudott beférkőzni, akinek adott helyet a kapcsolatotok.

Nyilván más a helyzet ha megtámadnak , mint a szerelem féltése...

De azért ezt érdemes meggondolni.

2022. aug. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok. Nem akartam semmi rosszat, csak megbeszèlni a dolgokat. A srác ugrott nekem, a haverjai előtt meg akarta mutatni milyen nagy kandúr. Ugye nem kellett volna hagynom, hogy ha dugta a feleségem meg hagyjam is magam megverni.
2022. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#14: Remélem szétverted legalább a pofáját annak a takonynak.
2022. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Persze hogy igen!!

Tőlem akár 4m is lehet, nagyobbat tud esni!😃

2022. aug. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem vertem szét, mi értelme lett volna? Kétszer lecsüccsent, utána a haverjaival elhúzták a csíkot. Este az ex őrjöngött, mert a kandúr dobta, állítólag a maflások miatt. Elváltunk, az ex pedig hazaköltözött.
2022. aug. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Nem vertem szét, mi értelme lett volna?"


Jót tett volna a lelkemnek. És az övének is.

2022. aug. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utolsó egy igazi agresszív proli állat..14 éve mívelem a harcművészetet s az egyik alapszabály hogy az erőfölénnyel nem élünk vissza..A másik kedves utolsó ha pofán baszod s beperel akkor a lakást is kiszedi alólad...
2022. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!