Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet, hogy egyes túlsúly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy egyes túlsúlyos nők, elvileg a súlyuk miatt nem találnak szexpartnert, amikor prostituáltak között is vannak elhízottak?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom, hogy elkeseredett túlsúlyos/kövér nők azt írják, hogy nekik nincs esélyük a férfiaknál…


De van olyan prostituált hirdetés, ahol a nő 170 cm és 100 kg.


És messze nem ez a legszélsőségesebb hirdető, csak vannak ennél sokkal elhízottabb prostik is, csak azért nem azokkal példálózom, mert azoknak az oldaluk alapján nem biztos hogy vannak vendégeik…


De ennek pl. van sok pozitív értékelése, meg ilyenek.


Tehát akkor mindegy, hogy valaki durván el van hízva, még akár fizetnének is a férfiak neki…


Akkor meg mi a baj?



2022. aug. 19. 08:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Többször azt látom, hogy olyan férfiért epekedik, akinél nincs esélye, miközben a fától nem látja az erdőt, azaz azokat a pasikat, akik vonzónak találják így is.


Fordítva is van ilyen persze.


Az egész jelenség inkább része annak, amikor valakinek senki nem elég jó és mindig marad egyedül. Csak ebben az esetben ez nem egy önmagasztalással, hanem egy túlzott önkritikával társul.

2022. aug. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem azzal van a baj, hogy valakinek nincs tökéletes alakja (lehet túl sovány vagy elhízott), hanem az a gond inkább, hogy nincs önbecsülése, nincsen megbékélve a testével, a tökéletességet szeretné. Pedig olyan nem létezik. Én is voltam elhízva hormonális betegség miatt. Voltam így 98 kg is. Mivel önmagammal megbékéltem, tettem azért, hogy legalább lassítsam a hízást, stagnáljak, majd csökkenjen a súlyom, így nem éreztem magam szarul soha. Csinosan, előnyösen öltözködtem. Így is rengeteg férfi akart velem megismerkedni. Szóval ez inkább az önbizalmon múlik és a magunkkal való megbékéléssel. Azóta lefogytam szépen lassan 55 kg környékére. Voltam 45 kg is nemrég egy másik betegség miatt. Az viszont kicsit nehezebb volt lelkileg, mint az elhízás. Viszont abból is kimásztam.
2022. aug. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
Szexpartnert találnak, élettársat nem találnak. Te hol élsz?
2022. aug. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Egy "haverom haverja" járt abban a cipőben, hogy sportos, jóképű csávóként kifejezetten a túlsúlyos nőkre bukott... volna, de azok a lányok nem nagyon álltak szóba vele. Az ok egyszerű: a lányok túl jóképűnek érezték magukhoz képest, és hátsó szándékot feltételeztek, vagy egyszerűen kevésnek érezték magukat. Van ilyen is.
2022. aug. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
#4 Ez nagyon gyakori. Ennél az a rosszabb, amikor összejön a sráccal, majd megy a féltékenykedés, mivel nincs magával megelégedve...
2022. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%

156cm vagyok és 100 kiló, egy szépen elhízott tehén, gyönyörű arccal.

2 férfival vagyok párkapcsolatban és mindketten helyesek.

Nem igaz, hogy az elhízott nők akik adnak valamelyest magukra, ne találnának szexpartnert. Elég sok szexpartnerem volt már, és jobbnál jobb pasik voltak. Lehet hogy volt olyan aki azért dugott meg, mert nem volt ló és jó volt a szamár is, de általánosságban ők voltak azok akik szex után kerestek, nem pedig én őket.

2022. aug. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
Simán találnak szerintem, nekem voltnés van duci barátnőm sokkal odaadóbbak és egy kerek popsitól nincs aki ne durranna el...
2022. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
42%

#6.


Csak az a baj, hogy Te férfi vagy… Lerí rólad és az is hogy egy csíra vagy.


Csak tudnám, hogy miért jó ilyen kamu válaszokat írni…


Most nézz magadba és próbálj rájönni, hogy miért volt erre szükséged!

2022. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
7%
Nagyon kedves tőled, de nem vagyok férfi.🙂
2022. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%
Szexpartnert találnak, viszont a legtöbb elhízott nőnek a személyisége is elhízod. Borzasztóan arrogánsak, rosszindulatúak, mert állandóan azt hiszik, hogy meg vannak támadva, bántást feltételeznek minden mögött.
2022. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!