Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokon, hogyha írok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokon, hogyha írok egy értékelést, az értékelt hirdető látja a profilomon az e-mail címemet amivel regisztráltam?

Figyelt kérdés

2022. jan. 10. 00:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy látja
2022. jan. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Hihetetlen, hogy még ahhoz is beszari vagy, hogy egy értékelést leírj:DDD
2022. jan. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#2.


Nem vagyok beszari, csak egy nagyon rossz élményt akarok leírni, ettől az idiót@‘tól meg bármi kitelik…


Az e-mail címem meg olyan, hogy mind a 3 nevem (mind ritka név) és a születési évemet is tartalmazza, mert amikor regeltem, nem gondoltam hogy ilyesmiről kell majd írnom…


Az oldal meg nem egyértelmű azzal kapcsolatban, hogy látszik e az e-mail (mert van olyan adat, amihez külön odaírja zárójelben hogy mások nem láthatják, az emailnél nem írja ezt)…

2022. jan. 10. 11:06
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem látja, nyugodtan írd meg. Sőt, ha átvertek, akkor írj az oldalnak, mert ha egy hirdetőre sok panasz jön, vagy tudják ellenőrizni a dolgot, akkor kitiltják. Nekem már volt ilyen és el is tűnt a csaj.:)
2022. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Az volt, hogy megérkeztem hozzá és először minden rendben ment, de fürdés után kitalálta hogy esetleg nemi beteg lehetek… Hozzátenném, hogy szüzesség elvételre mentem és nem vagyok nemi beteg, igazából erre utaló jel sem volt.


Próbáltam megnyugtatni, hogy ez nincs így, majd megkérdeztem hogy akkor mi legyen… Mondtam hogy végülis 5 perce vagyok itt, szóval ha vissza adja az ajit, akkor már távozok is.


Utána meg hirtelen teljesen el is felejtette ezt a nemi betegség témát és mondta, hogy vágjunk bele…

Elkezdődtek a dolgok és amikor sor került volna az aktusra én miközben próbáltam behatolni, több helyen simogattam a testét…

Kérte, hogy nem csináljam, mert hogy csikis.

Én abbahagytam, de sajnos zavaromban, hamarosan önkéntelenül újra elkezdtem…

Majd utána rám förmedt, hogy erősen nyomom (alig értem hozzá éppen, hogy csak megsimítottam) és hogy ez nyomokat fog rajta hagyni, akkor pedig nekem reszeltek. Meg hogy attól, hogy megsimítottam a hátát, le is bénulhat.

Nem teljesen egyértelmű, hogy mire is utalt, de szerintem valami olyasmire, hogy azt fogja mondani a rendőrségnek, vagy valami futtatónak (vagy ki tudja kinek), hogy én agresszív voltam vele…

Pedig éppenhogy csak megsimítottam, maximálisan gyengéden.


Az is lehet, hogy be volt drogozva, bár ezen kívül nem tűnt úgy hogy zavart lenne vagy valami…


Én inkább hagyta az ajándékot, meg mindent, mondtam neki hogy tartsa meg de én távozom.

Kb. összesen 15 percet lehettem nála, amikor 1 órára mentem…

2022. jan. 10. 12:23
 6/16 anonim ***** válasza:
2%

Így járnak a hozzád hasonló gusztustalan, igénytelen, rakás szerencsétlenség típusú emberek. Legalább ez egy jó lecke volt.

(ja annál nincs szánalmasabb dolog, mikor valaki vissza akar kérni egy ajándékot lol)

2022. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#6.


Hát jó… Nem tudom milyen alapon várnád el tőlem, hogy maradjak szűz életem végéig.

2022. jan. 10. 13:29
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
#7: Senki nem vár ilyet tőled...:))
2022. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Regelje egy kamu mailt azért
2022. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De beraktad neki?
2022. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!