Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnék kigyúrt pasikkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék kigyúrt pasikkal szexelni, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Járok kondiba de nem nyomulnak rám.

2022. aug. 19. 22:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

az olyanoknak, luxus No kell!!!! gondolom te nem vagy az, szóval esélyed nincs, az javaslom Te egy pasi után se nyomulj, az nem jó!


Hagyd hogy ok kivanjanak téged ne csak Te őket!


35N

2022. aug. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szánalmas hogy valaki ezért jár terembe!

Terembe edzeni jár az ember, nem másra rányomulni, nagyon szánalmas.

2022. aug. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mert a kondiba a normális emberek edzeni mennek. Muszáj kezdeményezned mert a kondis fiúk nem nagyon fognak. Súly pakolásban, megnézni hogy mondjuk a guggolásod vagy fekvenyomásd formája helyes e, kérd meg az egyiket hogy tanítson meg fekvenyomni. Én így szedtem össze a mostani barátom aki bizony ki van gyúrva

L

2022. aug. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Sajnos nagyon félénk vagyok és nem tudom hogy megmernek e szólítani valakit ott.

12: nem ezèrt járok oda,hanem edzeni,csak hát megmozgatták a fantáziám az ott látottak😅

2022. aug. 20. 08:23
 15/15 anonim ***** válasza:
89%
A sok szteroidosnak kb rendes merevedése sincs. Főleg aki Dekát szed/szúr.
2022. aug. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!