Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/asszonyok nektek nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/asszonyok nektek nem lealacsonyító és adott esetben még csak nem is vágykeltő a pasitok orális kényeztetése ? Vannak olyan lányok/nők akik akár egy nap többször is végzik ezt az említett tevékyenységet a férjük/pasijuk kérésére ?

Figyelt kérdés
2022. aug. 20. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Egyátalán nem éreztem soha lealacsonyítónak, imádok szopni, akár naponta többször is tiszta szívemből élvezem, kérnie sem kell😇
2022. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kérdezem ezt, mert már társaságban is előjön néha a téma, és még valóságsóban is látható volt, igaz éjjel, ilyen jellegü tevékenység.. Más persze ha mindkét fél direkt szeretné ezt végezni, saját örömükre.. A kérdés arra irányul, ez egyfajta "házasságmegtartó" kényszer néhány esetben a lányoknál/nőknél ?
2022. aug. 20. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem lealacsonyító, szeretem csinálni, nekem is jó érzés. Akár naponta többször is. A rekord az volt, amikor egymás után három orgazmusig csináltam a páromnak (az első után amint elment, már egyből állt is újra) kb másfél órán keresztül. De inkább többször kevesebb ideig csinálom szívesen, mert azért elfáradok benne.
2022. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Miért lenne megalázó örömöt okozni annak, akit szeretsz.
2022. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Akkor lenne ez megalázó ha kényszerből kellene csinálva


De akivel együtt vagyok légyen az pár vagy partner azért csinálom mert kívánom azért mert örömöt szeretnëk neki okozni az Ő öröme az én örömöm.is

2022. aug. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Egyáltalán nem megalázó!Főleg, hogy én kizárólag annak csinálom, akibe szerelmes vagyok!Akivel nem szexelek, hanem szeretkezek!

Azért csinálom mert örömöt, boldogságot akarok okozni neki! Természetesen én is élvezem és boldog vagyok,hogy ilyen formán is boldoggá tehetem! És egynél nem állok meg, mert imádja ha szopom.A másik kedvence, ha igy ébresztem hajnalban.

2022. aug. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!