Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy jól működő kapcsolatban/há...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jól működő kapcsolatban/házasságban mi visz rá egy férfit hogy hűtlen legyen ? Miért izgatja,hogy titokban szexeljen más nőkkel ?

Figyelt kérdés

Rendben van a házasság az intimitás .

De mégis más nőkre vágyik.


(Nem róllam van szó,én nem vagyok házas)



2022. aug. 22. 17:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%
#9 mások feje felett mindig könnyű pálcát törni. Legalább ekkora elánnal vesd bele magad egy kapcsolatba (ÉS annak a szexuális részébe is), s akkor talán a pasid vonatkozásában majd nem kell ilyen érzelmi kirohanást tenned.
2022. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
65%

10,11


Azért nem kellene minden nőt így megbélyegezni és hogy általában a nők hibája. Nem, mindkét fél hibája. Ha az elején nem passzolnak, ne házasodjanak össze... Akkor nem kell félredugni. :)


Olyan is létezik persze, hogy a férfi hidegül el. :/

2022. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%

#10-es vagyok


Mivel sugalltam azt, hogy csakis a nő hibája lehet?

Leírtam hogy a kapcsolat két emberen áll és ha valaki nem boldog, akkor probléma lesz.

Ezt csak levetíteni férfiakra butaság, mindkét nem tehet erről.


"Ha az elején nem passzolnak, ne házasodjanak össze... Akkor nem kell félredugni. :)"

Igen a nőknek sem kell akkor megcsalni a férjüket.

De hallottál arról, hogy az emberek öregednek és változnak?

öreganyám sem volt ugyan az a nő, mint 40 évvel ezelőtt.

2022. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
25%

13. a férfiak vagy a nők nagyobb %-ban lépnek félre? Erre azért kíváncsi lennék.


Nos, ha nem illenek össze? Minek jönnek össze? Nem mindenkinek ugyanakkora a libidója. 🥱

2022. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
#12 ebben egyet kell veled értsek, ha egy kapcsolat zátonyra fut az mindkét fél hiába. Sajnos mire észbe kapnak, sokszor már menthetetlen az egész, csak agonizálnak egymás mellett a gyerekek/hitel stb. miatt eljátsszák a komédiát.
2022. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
10, ha elhidegülnek,akkor is legyen benne annyi tisztesség hogy elé áll és megmondja,hogy bocs ennyi volt,mással képzelem el a jövőmet.
2022. aug. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
16. Az lenne a minimum :(
2022. aug. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
74%

9-nek :

Mindíg a pasi a rohadék ugye ?

Hogy a nő meg egyfolytában b.sztatja otthon a pasit, meg kevés a zsé, stb stb vel. Este meg mosolyogva kőkemény farokkal álljon rendelekzésére mi ?

2022. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

#14

A pasik bizonyítottank hajlandóbbak lépni, ha rossz a kapcsolat.


Nem hiszem, hogy ez egy használható érv lenne, max ezzel csak annyit mondasz, hogy a nők inkább beletörődnek a rossz kapcsolatba.


Szóval mit is akarsz mondani?

2022. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
18. Hülye általánosítás, ismét. Nem minden nő hárpia, csak aki nem az, kevésbé veszik észre. :)
2022. aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!