Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó szexpartner kereső oldalak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó szexpartner kereső oldalak,ami nektek bevált és nem fizetősök az üzenetek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 22. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondanám, hogy az élet :) Egyébként minél nagyobb annál jobb, eropolis (napi 2 üzi ha van bizalompontod mehet ki előfizetés nélkül), GG, Tinder. A helyzet viszont mindenhol ugyanaz, hatalmas pasitöbbség, szóval akkor fog onnan menni a dolog ha élőben is jól tudsz csajozni. Egyébként is, mindegy mit beszélsz meg előtte, élőben kell domborítanod hogy meglegyen a szimpátia.

Mondjuk nőként sem egyszerűbb, kamusok, képgyűjtögetők és idióták tömkelegéből kell megtalálni a max. 1% esélyest.

2022. aug. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy van olyan. És nincs is ezzel semmi baj.

Mennyire lehet komolyan venni egy olyat pasit, akinek még arra a havi pár ezer forintra sem telik, csak ingyenpuncit akar?

2022. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

2#


Az ingyenpunci pont ingyenkukival jár és az élvezet az örömszerzés az amit kap mindkét fél. Ebben csak előny van hogy nem kerül semmibe. Ha valaki pénzéhes az az ő problémája, de ha pénzt vár el valaki akkor meg ott vagyunk hogy elmegyek egy fizetőshöz!


Úgy hogy lehet nem vagy képben mire valók ezek az oldalak, lehet sőt biztos ezért van rajta annyi csalódott ember aki nem talál célba mert csak a pénzt látják benne, közben másról kéne szólnia!

2022. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3: itt te nem vagy képben. Senki nem mondta, hogy a szexért kell fizetned, nem értem, hogy jönnek ide a fizetős nők.

És nem, az ingyenpunci nem feltétlenül jár ingyenkukival, mert ez azt feltételezné, hogy tuti legalább annyira élvezi a nő is a szexet (az idegen pasival...) mint a pasi. És ha te nem tudod, hogy ez nem így megy, akkor nem is csodálom, hogy nincs kivel szexelned.

Azért van annyi csalódott ember az oldalakon, mert nagyok az elvárásaik (pl ingyen szex...) miközben nemigen tudnak cserébe felmutatni semmit.

És csak hogy krisztálytiszta legyen: a fizetős oldalakon nem a szexért fizetsz, hanem a szolgáltatásért, hogy valaki összehoz egy lehetséges partnerrel, ha már magadtól erre nem vagy képes. Komolyan, mi a francot vársz te ingyen? Semmi sincs ingyen. Azokat a weboldalakat valakik létrehozták, melót és pénz tettek bele, üzemeltetik, teljesen normális, hogy ezt nem fogják ingyen... Nem tudom mi a szakmád, de felteszem, te mindent ingyen csinálsz, örömmel adod az időd és a munkád bárkinek, minden ellentételezés nélkül...

Sok nő van ezeken az oldalakon, akik nem kérnek pénzt a szexért. De joggal feltételezik, ha 1-2 ezret sajnálsz arra, hogy megtaláld a szexpartnered, akkor arra is sajnálni fogod, hogy legalább egy kávéra meghívd pl.

Szerintem gondolkozz el egy kicsit...

2022. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

4#


Azt vágod ha barátnőt akarok akkor áldozok rá pénzt ha kell? Érted ha érzelmek nélkül puncit akarok akkor elmegyek egy fizetőshöz és nem szenvedek ilyen szextárskeresőkön?


Pont ti teszitek tönkre akik ebben is csak a pénzt látjátok. Van olyan aki anyagiaktól mentest keres és lehet ezért nem megy nekik mert titeket randiztatni kell meg vacsoráztatni meg ajándékoztatni kell mert a sok életunt máshogy nem érez örömet csak akkor ha kap valamit és akkor utána vagy lesz punci vagy nem.


Többek között ezért van ennyi csalódott pasi mert öli belétek a pénzt de értelme meg semmi! Hogy hívják ezt gold digger?


Szar ha tükröt tartanak eléd!


"És nem, az ingyenpunci nem feltétlenül jár ingyenkukival, mert ez azt feltételezné, hogy tuti legalább annyira élvezi a nő is a szexet (az idegen pasival...) mint a pasi. És ha te nem tudod, hogy ez nem így megy, akkor nem is csodálom, hogy nincs kivel szexelned."


Össz visz 2 hónapot öltem bele és ráuntam a sok könyörgésre meg a sok mindent is elváró nőre aki egyébként csak az egoját növeli az oldalon vagy alapból kamu! Ezt nem csak én tapasztaltam így hanem elég sok topic van a gyakorin is ahol többen leírják mennyire nincs értelme, és ez így van a társkeresőkkel is, mert ott is csak a pénzt ölik bele és vagy bejön vagy nem!


"Azért van annyi csalódott ember az oldalakon, mert nagyok az elvárásaik (pl ingyen szex...) miközben nemigen tudnak cserébe felmutatni semmit."


A kamusok és az egó növelő idióták miatt van, vagy mert nem mindenkinek van kedve 100 km eket utazgatni egy punciért!


"És csak hogy kristálytiszta legyen: a fizetős oldalakon nem a szexért fizetsz, hanem a szolgáltatásért, hogy valaki összehoz egy lehetséges partnerrel, ha már magadtól erre nem vagy képes. Komolyan, mi a francot vársz te ingyen? Semmi sincs ingyen. Azokat a weboldalakat valakik létrehozták, melót és pénz tettek bele, üzemeltetik, teljesen normális, hogy ezt nem fogják ingyen... Nem tudom mi a szakmád, de felteszem, te mindent ingyen csinálsz, örömmel adod az időd és a munkád bárkinek, minden ellentételezés nélkül..."


És ezt is számtalanszor leírták a gyakorin sőt volt aki elmondta hogy az admin írogat rá az emberekre hogy fizetésre késztesse aztán nem jutnak egyről a kettőre. Tudjuk elég sok variáció van a pénzkeresésre, ha valami nyereséges nem sokból tart pár profilt tartani akik szívják a pénzt az emberektől, itt vagy jó sokáig amikor nem jutsz egyről a kettőre és már pénzt se fogsz adni az oldalnak akkor már úgy sincs hasznod.


"Sok nő van ezeken az oldalakon, akik nem kérnek pénzt a szexért. De joggal feltételezik, ha 1-2 ezret sajnálsz arra, hogy megtaláld a szexpartnered, akkor arra is sajnálni fogod, hogy legalább egy kávéra meghívd pl.


Szerintem gondolkozz el egy kicsit..."


Megint a pénzéhség, egy embert a stílusa és a viselkedése határoz meg nem a pénze, csak sajnos ebbe az országba szegénység van így a pénz egyre több embernek kell. Aztán kilyukadunk oda hogy ha pénzt adok a szexért akkor elmegyek egy fizetőshöz, de lehet ez is új hogy ha valaki nem kíváncsi az életedre akkor pénzt se akar adni, egyszerű érzelmek nélküli szex egy kevés ismerkedéssel és ismerkedéshez csak annak kell pénz aki pénzéhes.


Nem kell vergődni, van aki felismeri már az elején ezt, vagy akinek sok pénze van annak mindegy. Mindenkinek megvan a saját értékrendje mit akar és ezt tartsuk tiszteletben, nem kell mindenkire ráerőltetni mindent!


Keress olyat aki fizet és ennyi!

2022. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Te nem vagy normális, az biztos.

2 hónap alatt nem találtál szexpartnert, de a világ a hibás :D

A firkálmányodból egyértelműen lejön, hogy nem a nőkkel, meg nem az oldalakkal van baj, hanem veled. Változz meg, olvass sokat, fejlődj, és lesz minden.

Utóljára írom, lassan, hogy megértsd: s-e-n-k-i n-e-m b-e-sz-é-l-t f-i-z-e-t-ő-s n-ő-r-ő-l. Rajtad kívül.

Ráadásul baromira mellétrafáltál, mert nem vagyok nő. Csak én is ismerem a hozzád hasonló lúzereket, akik mindig másokat hibáztatnak a saját hülyeségük miatt. Persze, hogy vannak anyagiaktól mentes kapcsolatok. De ez azt jelenti, hogy nem kell a nőnek fizetned, nem pedig azt, hogy az élet nem kerül pénzbe. Nyilván a taxisnak se fizetsz, mert úgyis pont arra akart menni amerre te. Teljesen komolytalan, buta emberek állnak így a dolgokhoz mint te. Ez nem értékrend kérdése, szimplán ostobaság.

Az, hogy ismerkedéskor fizetsz valakinek egy kávét, nem teszi a szexet fizetőssé, te nagyon okos... Bár gondolom, szerinted ilyenkor is az a minimum, hogy a nő legalább a sajátját fizesse (aztán csodálkozol, hogy nem kellesz senkinek). Vagy annyira jó pasi vagy, annyira jó a szexben is, hogy sorba kellene állniuk rád a nőknek?

Öreg, amíg ilyen sötét maradsz, sosem lesz nőd. Se komoly, se szexpartner.

2022. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
Parázs vita bontakozott ki. Izgalmas, érdekes! Hölgy olvasók felé jelzem, partnert keresek! Jelige: "van az a pénz". 39/F Budapest és környéke. Előny ha van lakásod, autód. Részletek privátban.
2022. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"2 hónap alatt nem találtál szexpartnert, de a világ a hibás :D"


Szövegértés? Nem csak én vallom ezt, a 2 hónap azért 2 hónap mert a többség itt a gyakorin is ugyan azt írta tapasztalatként hogy szenved. Érdekesség most másik topicba is ugyen ez a téma miért szar a szextárskereső és nem én indítottam!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Olvasgass egy kicsit, vagy még jobb írd be hogy száxtárskereső aztán találsz többet is.


Leírtam a véleményem, így jártál, és nem érdekel mit hiszel vagy nem, még csak vitapartner se vagy mert érzelmi alapon írsz, nincs mögötte semmi csak annyi amit te érzelmileg felépítettél hogy téged randiztatni meg kényeztetni kell mert érzelmi alapon működsz!

2022. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Még egy gyöngyszem, csak itt csak most!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

2022. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mit háborogtok már gyerekek? Az oldal üzemeltetője nyilvánvalóan nem jótékonykodásból csinálja, hanem szeretné a megtérülését látni a befektetett programozói munkának, szerverbérlésnek stb. Vannak normális oldalak ahol valós emberek vannak, meg vannak kamu oldalak amik nyilvánvaló célja csak lerántani az előfizetéssel de kb. 0 valós nő van rajta csak kamuprofilok hogy fizess.

A normális oldalak fel lettek sorolva, (ero, GG, Tinder, szexrandi). Valamilyen szinten tudod használni ingyen is, de ha rá akarsz feküdni a dologra akkor kell hozzá előfizetés (nem akarsz levélkorlátozást). Azt viszont még előfizetéssel se várja senki, hogy csak úgy potyognak az ölébe maguktól a kalandok. Az előfizetési díj nem túl drága, ha összejön egy élő találka akkor a kávé/süti stb. ára több lesz amire meghívod (s még ez sem jelenti automatikusan hogy bármi is történik). Szokták mondani befektetés nélkül nincs üzlet, de nem olyan egetrengetők az árak - kb. egy gyros ára.

2022. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!