Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Három éve vagyok a párommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három éve vagyok a párommal, de valahogy az ágyban nem igazán érzem magam teljesen kielégülve vele. Beszéltünk erről többször is, de szegénykém nagyon prűd. Menjünk terápiára, vagy keressek valakit akit úgy dughatok meg ahogy akarom?

Figyelt kérdés

2022. aug. 25. 08:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10. Ha a nő nem tesz bele semmit a kapcsolatba szexuálisan, akkor jogos az orál? Lol.
2022. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogyan lehet az, hogy nem tudsz vele erről beszélni. Ha nekem valami tényleg fontos, akkor megbeszélem a másikkal, főleg, ha ennyi ideje fennáll, és főleg, ha egy olyan dolgot veszélyeztet, ami fontos számomra (a kapcsolatunk).

Nyugodtan elmondhatod neki, hogy a 21. században élünk, ilyen dolgokról természetes beszélni, minden értelmes ember szokott, aki szeretne egy jól működő kapcsolatot a párjával. Mond el nyugodtan, hogy férfiként ez nem kielégítő, próbáljon meg ő is hozzátenni a dologhoz, mert ezzel az erővel kb. egy szexbábuval is szeretkezhetnél, te pedig egy élő emberrel szeretnél, és örülnél, ha mind a kettőtöknek jó lenne. Elmondhatod azt is, hogy minél jobban beleteszi magát ő is, minél jobban helyezkedik, stb, annál jobban fogja ő is élvezni a dolgot, hiszen tud alul úgy irányítani, hogy még jobb legyen.


Ha abszolút nem lehet vele beszélni, vagy hiába mondod ezeket, akkor megpróbálkozhatsz a párterápiával, de ha az sem használ, akkor hiába jó minden más, érdemes lehet szakítani...

2022. aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi a sok hasznos választ meg tippet, valamennyit segített máshogy látnom a dolgokat.


De egy kis plusz infó, mivel a kérdésbe sok nem fért bele: Több partnerünk volt mindkettőnknek már és eleinte úgy gondoltam, hogy hasonló igényeink vannak szexuális téren, ám ez az évek múltán vagy változott vagy elmúlt a rózsaszín köd és én látom máshogy a dolgokat mostanra. Sokat beszélgetünk és felhoztam neki már többször is ezt a témát, de ha nem kifogásokat kapok válaszul, hogy most nincs kedve, vagy fáradt, vagy nem akarja (pl orál, vagy valami más helyen a bezárt hálónál) akkor az ígérgetések jönnek, hogy változni fog. Én próbálok mindent megtenni a boldogságáért és a maximumot nyújtani, de kevés amit cserébe kapok.

Aki meg azt mondta, hogy nem izgatom fel eléggé, teso, aquaparkot csinálok belőle minden alkalommal, és nem azért mert úgy folyik rá a nyálam mint egy németjuhásznak :D


Már azon is gondolkodtam hogy kifekszek valahova kőbányán, hátha a fantom leszop rendesen

2022. aug. 25. 11:38
 14/16 anonim ***** válasza:
95%
13- ha az elejen jo volt de mostanra valtozott meg akkor lehet libidoproblemaja is a baratnodnek. Nagyon egyszeruen kideritheto egy vervetelbol noi hormonokra. Ha szeret akkor elmegy vervizsgalatra.
2022. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Valami instant és sokkoló kell neki, hogy felébredjen, egy harmadik fél, pasi vagy nő. Hátha kapnál valami reakciót, ha meg nem… én nem maradnék így, biztos lelépnék.
2022. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
48%
Nő vagyok, a mostanival ugyanígy viselkededek az ágyban. Miért? Mert nem tud felizgatni, plusz alacsony a libidom.
2022. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!