Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól gondolom, hogy a popsiból-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy a popsiból-punciba nem szabad?

Figyelt kérdés

Az új párom nagyon odavan az anális szexért. Valószínűleg eddig nem nagyon engedték neki, mert kb istennőnek tart mióta megengedem, nagyon nagy fétise a női fenék.


Viszont az hagyján hogy gumi nélkül csinálja, de csinál olyanokat, hogy bedugja a popsimba, utána át a vaginámba. És hiába szólok rá, elrendezi annyival hogy nem lesz baj, vigyáz rám... És az a baj ha hátulról csinálja olyan gyorsan meg tudja ezt csinálni hogy nem tudok közbe avatkozni. Most legutóbbinál már majdnem osszevesztem vele. Innen is gondolom hogy én vagyok így neki az első.


Halistennek nem volt még komolyabb bajom, de ezt ugye jól tudom, hogy nem nagyon kéne?


2022. aug. 26. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen férfit már rég pofán kellett volna vágni
2022. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Na ha annyira így meg úgy tart téged miért nem képes megérteni, hogy a Nem az k.baszottúl Nem ?


Amúgy negyedjére is, nem, nem szabadna csinálnia, majd elkapsz egy fertőzést meglátod .

2022. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Hát ha előtte rendesen megcsinálod a beöntést és tényleg 100% tiszta akkor elvileg nem lehet belőle akkora baj. Viszont amúgy tényleg eléggé fertőzésveszélyes a dolog, meg hát bármikor történhet meglepetés bármennyit is készülsz rá szóval én sem engedném így. Egyszerűen nem tudnék kellően ellazulni.
2022. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

És még nem raktad ki a szűrét?!


Majd remélem az első fertőzés után ki fogod.

2022. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd neki ! Éretlen hülyegyerek. Miért jó ez neked ?
2022. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak a véletlennek köszönhető, hogy eddig nem lett bajod. Ne hagyd! Kíváncsi vagyok, mit mondana, ha egyszer mégis csak csúnya hüvelyfertőzést okozna neked ezzel. Mert csak idő kérdése.
2022. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi az, hogy "És hiába szólok rá, elrendezi annyival hogy nem lesz baj, vigyáz rám..."

Fel sem merült benned, hogy egy ilyen reakció után kidobd?

2022. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Megérdemlitek egymást. Két szellemi fogyatékos.
2022. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz ez így, ki kellett volna dobni mert nem törődik veled, kockázatnak tesz ki a saját céljaiért. Bár van egy másik opció: fogalma sincsen róla hogy mit is csinál mert hülye.
2022. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
Idióta önző barom. Minimum tiltsd be az anált! Elég komoly dzsuvákat át lehet vinni a vaginába,ez nagyon veszélyes...na meg ez a hozzáállás úgyis ki fog terjedni az élet többi területére is én a helyedben nagyon elgondolkodnék az egész kapcsolaton,és ezt férfiként írom.
2022. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!