Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nős férfiak gondoltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfiak gondoltatok már rá hogy szeretőt tartsatok?

Figyelt kérdés
Én 37 párom szintén ennyi de az utóbbi időben egyáltalán nem igényli a szexet sajnos 😥16éve vagyunk házasok de többet vagyok magam mint vele,ha értitek ...Privát üzenetnek is örülnék ha van aki így van...

2022. aug. 28. 11:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Most is..2 gyerek s hónapok óta nincs semmilyen szex..34F
2022. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#9

Nem tudom, hogy jó lenne, vagy nem. Rengeteg buktatója lenne a helyzetnek. De a hazugságnál akármi jobb.

Legalább a döntés lehetőségét nem veszem el a másiktól. Szerencsére nem vagyok ebben a helyzetben.

2022. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
Én 8 éve hogy félredugok rendszeresen és ezt meg is mondtam asszonynak mert elzárta a lukát. Abszolut nem érdekli csak annyit kért ne a lányaim elött🤫
2022. aug. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen. De még nem találtam. Főként egy kiéhezett duci nagyira vágynek.
2022. nov. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!