Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Folyamatos izgatás (az intenzi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatos izgatás (az intenzitása váltakozik) meddig lehetséges visszatartani az ejakulàciót.?

Figyelt kérdés
Párom szeretne edgingelni velem, izgat engem is a dolog, nem tudom meddig bírom majd.

2022. aug. 28. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Akár bármeddig, fejben dől el a dolog.
2022. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy?de hát ha szét izgatja a farkad/prosztatàd, egy idő után esélytelen.?
2022. aug. 28. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fel lehet annyira izgulni, hogy már annyitól beindul az ejakuláció, hogy ha csak ráfújnak a farkadra és el is élvezel.


Egy ideig megy az, hogy vered, megállsz

2022. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha adhatok egy tanácsot: kötöztesd ki magad pl egy sállal, mert akaratlanul is magadra szorítod majd őt, és nem lesz az, amit szeretnél, hiába izgat.


Én nő vagyok, és edging közben, de ha tehetném, egy idő után kielégíteném saját magam, mert felizgulva nincs önuralom, csak a vágy, hogy elmenj.

A barátom persze lefog, és nem engedi, mert pont a játék a lényege.

2022. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*és edging közben, ha tehetném
2022. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3# Te az előváladék folytonos folyására gondolsz.?
2022. aug. 29. 15:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyénileg változó, olvastam itt olyat, hogy valaki felizgult előre a gondolattól és ahogy hozzáért a nő rögtön eldurrant, más meg nem is tud másik kéztől elélvezni.
2022. nov. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!