Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan hímnemű, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan hímnemű, akinek olyan vágyálmai vannak, hogy pl. ha csatlakozik egy fiú-lány pároshoz harmadiknak, akkor mindenképp bele akarna élvezni a lányba? Ezzel dominálva?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert barátnőmmel ilyet keresünk és kíváncsiak vagyunk, hogy mennyire gyakran fordul elő az ilyesmi. F/30

2022. aug. 30. 13:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Persze! De akár a srácba is, ha a csaj is ott van közben!
2022. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem tudnék jól együtt működni másik pasival így az ágyban. Ha "kölcsön adja" valaki a csaját mert neki nem áll fel, vagy a csaj szeretné legálisan megcsalni vagy a pasi nézni akarja ahogy dugja mas a csaját, az más. De osztozkodni egy nő testén... elég lehetetlen feladat.
2022. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én pont a dominancia miatt érdeklődöm. F, 41, független
2022. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Izgató egy ajánlat és biztos hogy élnék is a lehetőséggel és nem feltétlen a dominancia miatt!
2023. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Simán. Még fizetnék is ilyenért!!!!
2023. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én bármit megtennék .....
2023. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egy ilyen ajánlatra jelentkeznék én is!
2023. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
én voltam már több párnál is meg kell beszélni mindent és enyi. üdv 33 f
2023. febr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha ez a kívánság akkor természetesen igen, ahova csak szeretnétek! Még beléd is ha a feleséged ezt szeretné! Írjatok és megdumáljuk.

46F.

2023. ápr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen megtenném.
márc. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!