Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Összejönnétek olyan lánnyal, akinek extrém ízlése van és elvárja, hogy teljesíts?

Figyelt kérdés

Fojtogatás, tágítás, ökölszex, anál, mélytorok, kötözés, fenekelés. Kemény farok és kiváló állóképesség kell cserébe.


Általában nem gondolják rólam, törékeny vagyok, szende szűznek néznek. 😅Eddig minden pasi meglepődött a kéréseimen. De kevesen is tudtak megfelelni.


Bírnátok a tempót? 😊



2022. aug. 31. 13:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%
Állom a sarat!
2022. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Fojtogatás nem jönne be, meg lehet, a tempót sem bírnám.
2022. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
Igen, örülnék ha a barátnőm is ilyen lenne, de ő sajna uncsi az ágyban.
2022. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Igen - mármint aki szereti a BDSM-met, csak az nem mindegy melyik oldalon állsz 😂 Meg persze lesz egy csomó pasi aki bevállalja csak azért hogy dughasson, meg annál is több műdomocska aki "hatalmas tapasztalattal már régóta" csinálom 😂
2022. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
59%
Azt hiszem igen, de lehet elsőre durva lenne. Legfeljebb vinnék segítséget is magam mellé! 🙃
2022. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az az igazság itt - legalább is belőlem kiindulva, hogy mikor egy volt barátnőmmel úgy jött ki, hogy tényleg akár egy órán keresztül sz3xeltünk, neki másnap fájt a hasa, a méhe, mindene, szóval akkor lehet ,hogy jó volt, de másnap ez borzasztó, nekem meg aznap már a sok dörzsöléstől úgy eltompult a farkam, hogy csak úgy tudtam elmenni, ha ő kezelésbe vett. Egyszerűen az az igazság, hogy a férfi akkor bírja sokáig, ha sikerült eltompítani a farka hegyében az érzékelőket. Innentől kezdve a sz3x már nem olyan élvezetes, maximum azt lehet élvezni, ahogy a partner élvez, meg a helyzet macsósságát, hogy igen, bírom!!! Tovább, mint kvázi bárki más! :D ... De az ilyenért cserébe, ha azt akarod, hogy a partnered is teljes sz3xuális kielégülést kaphasson a veled való (akár csak sz3x) kapcsolata során, gondoskodni kell néha egy érzéki odaadó szopásról is. Szóval Jó a durvulás, de jó az érzéki odaadás is. Vagy nem is kell ,hogy sz0pás legyen, de az, hogy egyértelműen arról szóljon az adott aktus, hogy te(a lány, akit pár napja széthajtottál) most cserébe azt akarod, hogy én, a férfi, menjek el, mint állat. Erre pl az is jó, ha felizgatod, ott a buttplug, és azt akarom, hogy menj belém. Pl... Szóval szerintem ugyanúgy ahogy egyes pronófüggső srácok úgy képzelik, hogy vannak olyan lányok akik egész nap csak a férfi élvezetét akarják és ők nem akarnak semmit, így nincs így ez fordítva sem: a férfiaknak is kell a kielégülés. Még akkor is, ha mint én, tudnak hajtani, mint a gép. :)
2022. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%
Hol voltak az ilyen lányok, amikor 18-20 éves voltam??? :((((
2022. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%

Ezeket Én is -bírom bár az anális rész még nem volt

De a többit is nagyon kevés pasi birja

2022. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
Nem, de eleve nem is ilyet keresnék.
2022. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#8.

Igen, sajnos én is ezt tapasztalom. 😥

2022. aug. 31. 15:41
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!