Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Összejönnétek olyan lánnyal, akinek extrém ízlése van és elvárja, hogy teljesíts?

Figyelt kérdés

Fojtogatás, tágítás, ökölszex, anál, mélytorok, kötözés, fenekelés. Kemény farok és kiváló állóképesség kell cserébe.


Általában nem gondolják rólam, törékeny vagyok, szende szűznek néznek. 😅Eddig minden pasi meglepődött a kéréseimen. De kevesen is tudtak megfelelni.


Bírnátok a tempót? 😊



2022. aug. 31. 13:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nekem szinte nincs tabum a bdsm játékokban,de sajna ritkán találok olyan nőt aki beválalja
2022. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Élvezném de minden csajnak csak a szája nagy.... Élőben meg fele annyit se bírnak sajnos.

32fBp ha valakit érdekel...

2023. aug. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Elég extrém az ízlésem szex terén, pont az ilyen dolgok jönnek be, meg még sorolhatnám. A probléma az, hogy kevés lány van aki tényleg ennyire bevállalós.
2023. aug. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Férfiaknál is részben hangulatfüggő, hogy mennyire bírja.

Az ökölszexben nem volt még részem, minden másban igen a felsoroltak közül.

Volt, hogy 1.5 órán keresztül szexeltem, majd kézzel/szájjal folytattam még egy fél órát, de előfordult, hogy 20percnél tovább nem bírtam.


31/F

2023. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!