Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Összejönnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Összejönnétek olyan lánnyal, akinek extrém ízlése van és elvárja, hogy teljesíts?

Figyelt kérdés

Fojtogatás, tágítás, ökölszex, anál, mélytorok, kötözés, fenekelés. Kemény farok és kiváló állóképesség kell cserébe.


Általában nem gondolják rólam, törékeny vagyok, szende szűznek néznek. 😅Eddig minden pasi meglepődött a kéréseimen. De kevesen is tudtak megfelelni.


Bírnátok a tempót? 😊



2022. aug. 31. 13:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%
Kamuszubok. Végetek lenne 10 perc alatt ha kezelésbe vennélek benneteket. A szátok az viszont mindig nagy……
2022. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
70%
Undorító az ilyen, úgyhogy nem.
2022. aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%
Persze. Volt ilyen párom. Azóta sem találtam ilyen nőt. :(
2022. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Pont a törékeny lányoknál tetszik, ha ilyet kívánnak. Ezek egy részében nincs tapasztalatom, de gondolatban izgatnak, szóval én szívesen kipróbálnám ha úgy adódna. A sorrend viszont fordított, először össze kell jönni valakivel, és utána derül ki milyenek a szexuális vágyai. Gondolom nem ezzel nyitsz minden fiúnál akivel találkozol.
2022. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
24%

Adni, vagy kapni szeretnéd az itt felsorolt dolgokat?


Nekem személy szerint mindkét oldalon bejönnek az ilyen dolgok, szívesen kipróbálnám őket egy, vagy két ilyesmire nyitott személlyel is őket.


20/F/switch/bi

2022. aug. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nő bàrmikor jöhet, sajnos ilyen csajbòl nagyon kevès van
2022. szept. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy szeretőm, aki ilyen volt. Fojtogatás, szájba, arcraköpés, szopatás, torokdugás, kinyalta a fenekem, keményen kellett megdugni a punciját és a fenekét. Popsiba vibrátorral együtt voltam, élvezte, ahogy kitágult. Vagy csak átjött, hogy leszopassam. Baromi jó volt.

Nem, nem bírtam mindig a tempót elsőre, de szerencsére tudom folytatni.

Nagyon jó volt, imádtam, hogy kiélhettem magam rajta és ezt ő is élvezte. De néha néha jó lett volna csak szeretkezni.

Jó kis nő lehetsz. ;-)

2022. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálam oké lenne, de már mással csinálok ilyesmiket.

Max (több) alkalmi dologról lehetne szó, de az általában nem szokott jól működni hosszú távon.

2022. szept. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
66%

Bírom.

Belefulladnál...

2022. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen extrém dolog izgat így ezzel nem lenne gond, csak annyi hogy a fojtogatást még nem próbáltam, de ettől még nem lenne akadály.
2022. szept. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!