Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyám benyitott hozzám???

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám benyitott hozzám???

Figyelt kérdés
Masztiztam és épp akkor jöt be szó nélkül anyám,amikor elélveztem...Hát gondolhatjátok...Álló farokkal,jött az ondó.És azóta haragszik rám.Mit tegyek,nagyon szégyenlem magam!

2022. aug. 31. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jah, nem ártott volna bezárnod előtte az ajtót. S ne firkáld össze az ágyneműt amit neki kell kimosnia 😂

Amúgy mintha nem tudnák a szüleid hogy minden tini mit csinál a szobájában (hát nem verseket olvas). Ők is voltak fiatalok, de ettől még illik az ajtót bezárni.

2022. aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Velem is volt ilyen xd pont akkor mikor elélveztem, én meg nem hagytam abba, mert elég jó volt. Xd Akkor anyám rámordít, hogy fejezzem már be előtte xd
2022. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Ne szégyelld magad, ez a természetes! Sőt, kérd meg, hogy legközelebb kopogjon. Feltételezem, hogy a szobádban verted ki és nem a nappali közepén...
2022. aug. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
#2-es akkor gondolom hogy a helyi papnak már a f@$za tele van veled hogy mindig gyónni jársz hozzá mert gondolom hogy te is maszturbálsz nem keveset ahogy mindenki. Nem kell itt álszenteskedni, ez egy tök természetes dolog, része a szexuális fejlődésnek. Pont abból szokott inkább gond lenni hogy fiatalon nem eleget vagy nem jó módon maszturbált az ember aztán felnőttkorában szembesül azzal hogy a rendes szexnél vagy nem tud elmenni mert nem ismerte ki a saját testét, nem tudja hogy a jó neki(ez inkább nőkre jellemző) vagy hogy éppen túl gyorsan elmegy az illető mert nem ismerte ki a határait, nem tanulta meg elnyújtani a dolgot. Ez a férfiak tipikus gondja. Az hogy az egyház mit mond a kérdésről az tökmindegy mert a macskám szarát többe nézem mint a teljes egyházat az összes hülyeségükkel meg gonoszságukkal. Ha rajtam múlna akkor már az utolsó pap is el lenne égetve máglyán mint ahogy azt ők tették másokkal mondvacsinált indokok alapján. Ez a bűn nem a maszturbálás. Erről ennyit. Kérdező te meg ne idegeskedj, az biztos hogy gáz egy ilyen szitu de pár nap és olyan lesz mint ha meg sem történt volna az egész.
2022. aug. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi velem is volt hasonló

16 lehettem és akkor nyitott be amikor a tükrömre élveztem

2022. aug. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor legalább az egyik füleddel figyelni kell, hogy jön-e valaki, vagy kulcsra kell zárni az ajtót!


Haragudnia nem kellene rád, nert normális, hogy egy tini recskázik.


Anyukádnak simán vissza kellett volna csuknia az ajtót és soha nem említeni neked.

2022. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Úgy tűnik, ez a száztizenkilencedik hasonló kérdés a "Gyakorin", de azért igyekszem átérezni a helyzetet, és őszintén szólva egészen jóóó amikor "álló farokkal jön az ondó"!... 👍😜 De a kérdés ez volt: "Anyám benyitott hozzám???" Megválaszolom: a leírásod alapján igen.😅🤷🏽‍♂️🤓
2022. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Ne törődj vele. Nekem egy prosztatavibrátor volt a se.. embe mikor vertem.
2022. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, megesik az ilyesmi.

Én egy barátomtól kaptam ajándékba egy műsuncit, mert neki lett barátnője.

Pont amikor hevesen dugtam a műsuncit, pont akkor nyitott rám a hugom, amikor az utolsó pillanatban voltam, és az eldurranást sem tudtam már visszatartani.

Eléggé ciki volt.

2022. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gyula1971 ***** válasza:
20%

1945-előtt az ilyet paráznaságnak hívták, büntetése 20-mogyoróvesszű ütés meztelen fenékre.

A végén szép párhuzamos vörös és lila hurkák lettel,amik pár napig látszottak!

2022. szept. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!