Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, orálnál (szinte)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, orálnál (szinte) maximálisan a saját élvezetetekre koncentráltok, vagy fontosabb a nő határainak a tiszteletben tartása?

Figyelt kérdés
Nyilván az első opció sem jelenti, hogy fulladásos halálig fajulhat a helyzet, csak azt, hogy a férfi szabadabban használja a nő száját.

2022. szept. 3. 04:13
A kérdező szavazást indított:
A szopás szóljon alapvetően rólam, hadd diktáljam a mélységet és a tempót, én tudom igazán, hogy hogy esik nekem jól.
Csinálja a nő úgy, ahogy neki is kényelmes, jobb, ha nem megerőltető számára fizikailag, inkább rá bízom magam.
38 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Attol fugg mi a cel, ha elmenes akkor szopjon rendesen, ha csak izgatas akkor mind1
2022. szept. 3. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Ezt sose értettem miért akarja mindenki a mélytorkot erőltetni.

Semmivel sem jobb, mintha csak a makkot izgatja a szájával a nő.

37/F

2022. szept. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Én férfiként eleve nem szeretem ezt a szoptatás szót és nem jön be az öklendezésig rászorító módszer sem. Persze lehet dugni a nő száját és az jó is, lehet úgymond kicsit határozottabban de akkor is a nő határozza meg mit szabad és mit nem. Nekem kellemesebb egy olyan szopás mikor a lányon érzem, hogy ő is élvezi, szinte jobban mint én és a végén mosolyogva veri az arcára csak hát ilyen lányt ma már alig találni.
2022. szept. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
A nőre bízom teljes mértékben.
2022. szept. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját élvezetemre koncentrálok. De a barátnőm élvezi így is, nem lesz neki attól rosszabb, ha pl enyhén húzom a haját, és úgy irányítom, hogy szopjon. Más nővel is így volt, aki hajlandó volt szopni, annak nem volt gond, hogy kicsit határozottabb vagyok.
2022. szept. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
A csajra bízom... ha szeretne élvezésig csinálja... Utána úgyis ő jön... és alaposan kinyalom... :)
2022. szept. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

Partnerfüggő. Van olyan is pl, aki magától is olyan extrán csinálja, hogy teljesen felesleges lenne belenyúlni.

Alapvetően az a jó, ha az orál ezen része az rólam szól, de azt már nem élvezném, ha a partneremnek ez fájdalmat, szenvedést okozna.

2022. szept. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Saját élvezet!

43/f

2022. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!