Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj az ha én meg szeretn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha én meg szeretnék ismerni egy lányt és nem egyből dugni akarok?

Figyelt kérdés

Annyira fura hogy sok lány azt hiszi nem akarok semmit ha nem akarom egyből megdugni. Nekem kell egy pár találkozás ahoz hogy megismerjem, megszeressem. Szerintem a szexnek utána kéne következnie. De sok lány ebből azt gondolja hogy nem is akarok semmit.

Mai világban már hihetetlen az ha egy fiú így gondolkodik?


2022. szept. 3. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2022. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a megfelelő csajoknál próbálkozol. Bár én a helyedben az ilyen ribizliket jól megdugnám párszor, azt keresnék tovább egy normálisat.
2022. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt gonsolják oka van amiért vársz. Nincs önbizalmad , kicsi a kukid stb
2022. szept. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a csaj tesztel h tudnál e másik csajt szerezni, ha rögtön lefognád kapcsira, akkor valszeg azért van mert más csaj rád se néz mert nyomorék vagy.

azok a csókák akik sikeresek a csajoknál messziről kerülik a kapcsit, és ezért a csajok úgy érzik, hogy versenyhejzetbe vannak, és megkell győznijük h járjá velük, viszont a csajok ha érzik h már megvagy nekik akkor leszarnak ennyi.


szal lényegében, ne add ki azt az érzést, h mást keresel szexen kívül mert az nem szexi. tehát a nemi szerepek a következők: a csávó csak szexet akarhat, a csaj dönti el h szerelmet/kapcsolatot alakít e belőle, te erre nem törekedhetsz, mert kiszárítod a pinájuk

2022. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: A csajok azt hiszik, hogy nyeregben vannak és ők nyertek, ha a csávó csak szexet akar. Holott az igazság az, hogy még a legrondább nő is találhat magának könnyedén valakit, aki megdugja. A legtöbb férfi ha egyedülálló, nem utasít vissza egy alkalmat.

Ellenben úgy felkelteni a férfi érdeklődését, hogy az komoly kapcsolatot akarjon, na az más dolog, azért már tepernie kell a nőnek. Ha csak a szexre megy a dolog, ott a férfi van nyerő helyzetben, nem a nő.

2022. szept. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!