Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lesz valaki impotens?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz valaki impotens? Egyáltalán azt impotensnek mondjuk akinek feláll a farka de szex közben mindig lankad? Ha nem egészségügyi gond akkor a nő vagy a férfi hibája ha ez van?

Figyelt kérdés
2022. szept. 4. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Impotens az akinek nincs erekciója sztem.Úgy gondolom,hogy impotencia mögött minden esetben egészségügyi probléma van.
2022. szept. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pszichés dolog ez, nekem is volt 1 hete hogy így jártam most teljesen jól működik.


Hibáztatni nem szabad senkit, nem vagyunk gépek no meg mások hibáztatása sosem old meg semmi problémát.


Végezz gyakorlatokat, az segít.

2022. szept. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Pl.: ha sokszor t*nrúgják.
2022. szept. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Többnyire hormonprobléma áll a hattérben,ha testi problémáról beszélünk,de nagyon sok esetben pszichés.
2022. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!