Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 éves koromra elkezdett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves koromra elkezdett izgatni az popsi ujjazás és popsi nyalás.De a férjem hallani sem akar róla.Mennyi pluszt adna ?

Figyelt kérdés
2022. szept. 6. 22:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%
Orgazmusig izgatom a szép fenekedet. Írj!
2022. szept. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha téged ez izgat akkor nagyon sokat! A probléma inkább hogy a férjed teljesen elzárkózik tőle. A popsinyalás egy külön dolog, de attól még az ujjait használhatná, avagy vehetnétek játékszereket (pl. plug).
2022. szept. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Akármelyik fél csinálja a másiknak, elég nagy plusz.

Én szeretem kinyalni a bárátnőm popsiját, szereti, ha csinálom, és alap, hogy szex közben - főleg ha már közel van az orgazmushoz -, hogy bedugom az ujjam a fenekébe és így izgatom.

2022. szept. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%
Férjed prűd,maradi és nem is FFI.44f
2022. szept. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
Az én csajaim imádják, e nélkül már nem is teljes nekik a szex.
2022. szept. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%
Nyald ki neki de először a herékkel kell kezdeni.Az újjazás egy kicsit macerásabb.Ha ennyire tiltakozik akkor azt is szopás közben csináld.De feltolhatsz neki meglepetesszerűen e plugot is!!
2022. szept. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16 jol mondja. Te kezd neki. Aztán rájön, h milyen jo. Pluggal én nem kezdeném. Finom simogatás, nyalás, ujjazás. Kérd meg, hogy négykézláb legyen, úgy ellazul a fenék. Utána már kérni fogja és neked is csinálja. Engem így vettek rá.
2022. szept. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A hölgy a saját fenekét akarja ujjaztatni, nyalatni, nem a férfiét!
2022. szept. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Lehet, de ha igy nem megy szépen kérve, akkor kerülőt kell beletenni. Gondolom ezért nem fogja megcsalni a férjét.
2022. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!