Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha megcsaljátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha megcsaljátok a feleségetek/barátnőtök nem féltek hogy elkaptok valamit és így lebuktok? Illetve első ilyen alkalom után mit éreztetek?

Figyelt kérdés

Ezen agyalok egy ideje, hogy kéne találnom valakit. Viszont félek hogy el kapok valamit. A fizetős diszkrét, de ott a veszély, hogy elkapok valamit. Aki nem fizetős még lebuktathat. Az okoskodó, álszent kommentekre nem vagyok kíváncsi. Köszönöm. Illetve azok akik már megtették vagy így vagy úgy mit éreztek a bűntudaton kívül? Ki lettetek elégítve és soha nem ismételnétek meg vagy x idő után újra belemennétek?


32/F



2022. szept. 9. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
A nem fizetőstől még jobban elkaphatod..én Németországban dolgozom, mikor jövök haza tárgyalásra, mindig elmegyek bulizni és csajozok is. Utána hazamegyek a feleségemhez, mintha misem történt volna. Itt is van egy életem és ott is. Húzz gumit. Ennyi a titok.
2022. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Húzz gumit és csak olyannal hagyd el akiben már 100% megbízol. Nem'tom hány partnerem volt az elmúlt 20x évben (fogalmazzunk úgy nagyon sok, többek között swingerek, privát partik résztvevőjeként is) viszont soha nem kaptam el semmit. Már feltalálták az óvszert :)
2022. szept. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

36/F


Szerintem sem a férfiak, sem a nők nem egy partnerre vannak kalibrálva. Szeretnék a párommal élni még egy 50 évet, ha lehet, de mindenkinek kell időnként külön út. Csak ne vonj bele érzelmeket. Ha gumit húzol, ha fizetős, ha nem, nem kapsz el semmit. Lehet csak én látom így, de ha nem fizetős es nem jársz el külön bulizni, akkor általában az illető a környezetedben van: meló, sport, vagy ha van valami hobbid. Ha ő független is, miért akarna lebuktatni?


Kielegules van, annyi, hogy otthon is felalljon bármikor, amikor kell. 😉

2022. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező ha már ezt a gusztustalanságot elakarod követni ne okozz nemibajt a szerencsétlen párpdnak akit megalázol


Huzzál gumit te p.cs


N

2022. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
LOL, én ugyanúgy vagyok, mint az #1-es. Németországban élek, időnként mozgok a Berlin-Budapest vonalon, főleg üzleti ügyekben. Az magyar meg cseh prostiktól még soha nem kaptam el semmit.
2022. szept. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
A f.sz párom a gumi ellenére is összeszedett egy jó kis hpv-t, aztán egy másik ingyenk.rva a szemölcsös farkát is örömmel szopkodta. Igénytelen, gerinctelen népség vagytok, ti félrekúrósok.
2022. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Miért is kell ezt titokban tartani az asszony előtt? Állj elé és közöld vele, hogy te szeretnél másokat is döngetni. Ùgy a fair. Aztán majd eldönti mi lesz veled. Lehet belemegy azzal a felzétellel, hogy akkor ő is szeretne más pasikkal hentregni. Vagy az már nem tetszeni ugye, kedves kérdező :D Amùgy nyugi, a HPV-t gumival is ellehet kapni. 😘
2022. szept. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
A lakosság nagy része már találkozott HPV-vel, a szexuálisan aktív generációk meg 30-40%-ban fertőzöttek. Ennek vajmi kevés köze van a prostizáshoz.
2022. szept. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Nalam is felmerult a gondolat es alkalom viszont buntudatom volt es nem tettem meg. A vege az lett, hogy a csaj kufircolt felre es engem toltitt meg hpv-vel. A tanulsag az, hogy csinald ami neked jo, legy te a legfontosabb, elvezd az eletet.
2023. jan. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha kurvázni jártok vagy szeretőt tartotok, nem egy nagy befektetés a 3 adagos hpv elleni oltás (100-150 ezer között van az ára), megelőz egy csomó lehetséges ráktípust és a szemölcsök is elkerülnek. Te is védett leszel és a partneredet sem fertőzöd meg.

A szeretőm és én is be vagyunk oltva, ezen felül teljes a bizalom is azzal kapcsolatban, hogy nem tartunk másik szeretőt, így nincs mitől félnünk, gumi nélkül élvezzük egymást.

45F

2023. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!