Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűzként, hogy tehetném mégis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűzként, hogy tehetném mégis emlékezetessé és élvezetessé a srácnak is ha ő is szűz?

Figyelt kérdés
2022. szept. 9. 20:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%

ma 21:24


Nincs több kérdésem, de a biosztanárodnak meg pár orvosnak, szakembernek tuti lenne...

2022. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
38%

A férfi nem élvez el mindig? 🤣🤣🤣 az a lényege az egész szexnek könyörgöm.

És hogy nem élvez el egy férfi mikor az nekik könnyebb mint reggel megkenni egy kenyeret? Csak belerakod magad egy nőbe és bármilyen szögben max pár perc alatt elélvezel.

Jah biztos jár fájdalommal egy férfinek a szex, mondjuk ha fogai vannak egy puncinak, amúgy semmiképp… egy nőnek meg ha csak egy picit kevésbé van felizgulva már nagy fájdalommal jár, a szüzesség közbeni vérzésről ne is beszéljünk…..

a férfi élvezkedik meg elmondhatja a haveroknak hogy de menő vagyok megdugtam egy csajt, a nőnek meg orgazmusa sem volt…

2022. szept. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

#12

Ez maximum akkor ilyen egyszerű, ha egy ősemberrel vagy, akinek minden mindegy (beleértve a te élvezetedet), egyébként nagyon könnyen előfordulhat, hogy stresszel, nem esik neki jól pszichés/lelki okokból, de azt is el tudom képzelni, hogy a behatolásos szex gyenge inger neki, ha paramétereikben nagyon nem kompatibilisek a nővel (tág hüvely, vékony pénisz).

2022. szept. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
58%

13, ezek elég kirívóan kevésszer történhetnek meg

Eleve a szex gondolata sokkal jobb akkor ha arra gondolok hogy te hatolhatsz be egy nőbe mintsem hogy beléd hatolnak

Anatomiailag el sem tudom képzelni hogy ebben mi lehet a jó.

13, szerintem a legtöbb férfinek minden mindegy csak azért dugják a not hogy ők maguk elmenjenek

Honnan is tudhatnak hogy milyen érzés egy nőnek

Eleve az orális szex kb ezerszer jobb lehet egy férfinak, nem véletlenül tudnak elmenni tőle 2 perc alatt… rendkívül igazságtalan a szex.

Az meg hogy egy penisz túl vékony lenne egy hüvelyhez… jah biztos megtörténik egyszer egy évben.

2022. szept. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nézd, #14... az lehet, hogy neked volt egy traumád.

De ez még mindig nem jelenti azt, hogy mindig és mindenkinek rossz.

Nagyon sok nő imádja az aktust, és van néhány férfi, amelyik viszont nem.

A párok közül pedig azok érzik magukat jól, akik egymásra is figyelnek.

2022. szept. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
A 14-es szerintem az oldal szokásos leszbikus (nem én találtam ki, ő mondta) hozzászólója, aki nem szokta hozzátenni, hogy férfigyűlölő is, de elég nyilvánvaló.
2022. szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Annyiszor szólok hozza a dolgokhoz amennyiszer akarok

Jó lenne ha végre felébrednének a nők és belátnák hogy egy olyan dologban vesznek részt, ami a másik félnek kedvez.

De nem fogjak mert ez a norma, bebeszélik maguknak hogy jó az orgazmus nélküli 5 perces szex meg az is hogy a férfi élvezkedik rajtuk….

2022. szept. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha te gyűlölöd a férfiakat, az még nem ok arra, hogy mindenki más is gyűlölje.

Eleve a gyűlölet egy rossz dolog.

2022. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

#17

Az, hogy te nem tudod elképzelni, mit élveznek mások a férfiakkal való közösülésben, nem jelenti, hogy a nők úgy általában véve elszenvedői az aktusoknak. Nem értem, miért olyan nehéz ezt elfogadni.

2022. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!