Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor fog már megszűnni az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog már megszűnni az a téves nézet, hogy legyél rendes, meg udvarias a lányokkal és akkor meg tudod őket szerezni? Látom a tini fiúkon, hogy az egyéniségükat teljesen alárendelik a lánynak, és ezzel pont elássák magukat előttük.

Figyelt kérdés
Vagy rosszul gondolom? Azért buknak úgymond a rosszfiúkra, mert azok megtartják az egyéniségüket és a lány csak melléjük szegődik.
2022. szept. 11. 21:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
Én arra esküszöm, hogy viselkedj úgy, amilyen vagy. Én alapból rendes és udvarias vagyok. Van amelyik lánynak bejön, van akinek nem.
2022. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
57%
Fárasztó kocsmai gondolkodást tolsz. Értelmes lányokat kell keresni. Az értelmes lányok az értelmes fiúkat és a kedvességet szeretik.
2022. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenkinek ment a zöld. 1-esnek igaza van. Ha én például szeretek fingani az autóban, akkor ne kelljen már visszafogni, amíg hazaviszem a csajt.
2022. szept. 11. 22:02
 4/34 anonim ***** válasza:
37%
Idióta kérdés. Az, hogy kedves, az alap, nem egy plusz, hogy azért cserébe elvárhassa, hogy széttegye neki a lány a lábát. A "csanádok" akik nem buknak el, ugyanúgy kedvesek, csak náluk nem áll meg ott a tudomány, hogy előre engedi az ajtóban pl kifele, mert ez alap, és akár akar valamit akár nem, megcsinálja. Akik elbuknak, tehát a szüzek, azok meg csak ennsit tudnak, amellett, hogy valami varázslényként tekintenek a lányokra, hogy wow azta, nem úgy, mint egy emberre. Majd ha úgy viselkedsz a csajjal a randin, mint a haverjaiddal, és nem érződik a tipikus kétségbeesettség rajtad, hanem normális vagy veel, akkor majd te is Csanád leszel
2022. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Nem akarok csanád lenni, Cocó vagyok. És simán böfögök randin meg sört kérek, míg a csak csak kólát.
2022. szept. 11. 22:09
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyre több srácot nevel az anyja, aki a fiából a számára ideális férfit akarja kinevelni, amilyen az apja sosem volt. De ugye a fater kapta meg a mutert, nem a jófiú.


Amúgy meg én alapból udvarias vagyok, de ez nem egyenlő azzal, hogy elájulok attól, hogy valakinek puncija van. Nem fogok rosszfiút meg balhés arcot játszani.

2022. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
62%

Udvarias, lovagilas, kedves nem egyenlő azzal, hogy papucs és mindenben alárendeli magát a párjának és mindig mindenben enged.

Az férfias, ha a másik előre enged, udvarias, megvéd ha szükséges. Ha minden szar hisztimnek és szeszélyemnek enged akkor is, ha nincs igazam, az papucs és nem tudok felnézni rá. Ha viszont ezen helyzetekben kiáll magáért, és nem bunkón!! érvényesíti az érdekeit, álláspontját, akkor az férfi. Aki nem, az csak kisfiú, aki kútba is ufrana, csak hogy a lyuk közelében maradhasson. Az nem férfias.

2022. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
így van! én is szeretek fingani az autóban. és csak ott szoktam 32F
2022. szept. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
6-osnak igaza van. A 8as meg poénos xd
2022. szept. 12. 08:56
 10/34 anonim ***** válasza:
26%

A hozzád hasonló lúzer pasiknak kellene már azt a téves nézetet elengedni, hogy ha normális vagy a nőkkel még nem cigizek, akkor rögtön hasra fognak tőled esni.

Ezek alap dolgok.

2022. szept. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!