Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az ideális nő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális nő?

Figyelt kérdés

Ha csak az alábbi képek alapján kéne választanod, szexre, futó kalandra vagy akár kapcsolatra melyik testalkatú lenne az ideális, és melyik lenne az amit semmiképpen sem vállalnál be?


[link]


[link]



2022. szept. 13. 01:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
12%
Kövér nők kizárva..... azon kívül bármi jöhet.
2022. szept. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
12%
Hozza a sörömet és nem pofázik, csak ha kérdezem.
2022. szept. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Elsőn ideális 4 és 5, amit nem: 1, és 7-8-9
2022. szept. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell minden válaszolót lepontozni, akinek a vékony lányok jönnek be? Ilyen sok itt a dagi lány, aki nem tudja elfogadni a kritikát? Gyerekes hiszti helyett akár le is fogyhatnátok…
2022. szept. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
12%
Igen, ebbe a kategóriába nem azok járnak, akik meg vannak elégedve a szexuális/párkapcsolati életükkel, hanem akiknek problémáik vannak, női felhasználók esetében ez nyilván főleg a túlsúlyosakat vonzza be, így az ilyen válaszok, amik azt mondják, hogy a vékony lányok jelentik a személyes preferenciát - mint az enyém is - egyből nullára kerülnek.
2022. szept. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon dagadt vagyok, de nem azt pontozom le, aki a vékony lányokat szereti, hanem aki zsírdisznózik, vagy bálnázik, stb. Ugyanúgy azt is, aki rosszindulatúan gebézik mást ezzel megbántva.
2022. szept. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
83%
#26 Talán te nem, de elég sokan igen, az én 17-es válaszom is pirosban van, pedig nem volt benne sem zsirdisznozas, sem gebézés.
2022. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
13%
Én is a szép vékony lányokat szeretem.Az a legszebb!!Kis formás popsi mellek.Mas szóba se jöhet.Ki van zárva és észre se veszem, levegőnek nézem.
2022. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!