Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy irigykedem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy irigykedem a sugar baby-k és felkapott prostik gyors és jelentős pénzkeresetére?

Figyelt kérdés
Diplomásként, nyelvet beszélve havi nettó 500 ezret keresek, míg ezek a lányok ennek többszörösét is zsebre teszik. Különösen a sugar lányok, akik a pénzen felül luxus lakhatásban és menő, drága ajándékokban részesülnek. De a sima prostik is havonta két millát összehoznak. Miközben én évekig tanultam és dolgoztam, ők lényegesen gyorsabban kerültek jobb anyagi helyzetbe. Nyilván, kereslet és kínálat. Egy sugar baba szerintem még arra sem venné a fáradtságot, hogy kinevessen. Titeket nem zavar ez? Férfiak és nők véleménye is érdekelne.

2022. szept. 14. 17:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Alkalmazottként ne is várj többet. Csak vállalkozóként tudsz meggazdagodni. Merni kell kockázatot vállalni, nem mástól irigyelnie azt amije van.
2022. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Előtted is ott a lehetőség...
2022. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Előttem nem igazán van ott a lehetőség, mivel egy átlagos férfi vagyok... És nem egy vállalkozótól irigylem a pénzét. Keményen megdolgozott érte és értéket állított elő. Az általam felvetett mód nem vethető össze ezzel...
2022. szept. 14. 18:13
 4/19 anonim ***** válasza:
44%
Mely nyelve(ke)t beszéled és milyen szinten?
2022. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom, ezeknek a lányoknak csak a pénzére irigykedsz. A temérdek szopást, arcra és szájba élvezést, mélytorkot, seggbedugást már nem vállalnád be (ha nő lennél). Az egyéb extrém szexuális igényekről már nem is beszélve.
2022. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Dumáltam már pár prostival, az egyik mondta hogy szar ez a magyar meló mert odakint írbe' a két millát(euróból átszámolva) kényelmesen, kis energiabefektetéssel megkereste, itt meg szét kell hajtania magát feleannyiért. Nagyon jó csaj volt amúgy, nem az a cicababa hanem a természetes típus hatalmas csöcsökkel, el is hiszem hogy volt rá kereslet.
2022. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Ja, 6 vok, azt elmondom még hogy seggbe is b@sztam a jó kis dumcsizás előtt szóval úgy irígykedj a keresetükre kérdező...
2022. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Nő vagyok, és ugyanezt érzem...ha ez vígasztal! - Sajnos nekem ehhez nem lenne gyomrom
2022. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8-as! Köszönöm a válaszod. Valahol azért megnyugtat, hogy más is hasonló módon érez. Jobb is, hogy nem lenne ehhez gyomrod. Hosszú távon vélhetően nem éri meg. Ettől függetlenül még így érzek.
2022. szept. 14. 21:10
 10/19 A kérdező kommentje:
#6-os! Nyilván a nyugati lehetőség ebben a szakmában is jobban fizet. Azt nem mondta a lány, hogy miért jött haza, ha ott sokkal kényelmesebben többet is keresett?
2022. szept. 14. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!