Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy irigykedem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy irigykedem a sugar baby-k és felkapott prostik gyors és jelentős pénzkeresetére?

Figyelt kérdés
Diplomásként, nyelvet beszélve havi nettó 500 ezret keresek, míg ezek a lányok ennek többszörösét is zsebre teszik. Különösen a sugar lányok, akik a pénzen felül luxus lakhatásban és menő, drága ajándékokban részesülnek. De a sima prostik is havonta két millát összehoznak. Miközben én évekig tanultam és dolgoztam, ők lényegesen gyorsabban kerültek jobb anyagi helyzetbe. Nyilván, kereslet és kínálat. Egy sugar baba szerintem még arra sem venné a fáradtságot, hogy kinevessen. Titeket nem zavar ez? Férfiak és nők véleménye is érdekelne.

2022. szept. 14. 17:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy újra rákérdezek, mit jelent a kérdésben a "nyelvet beszélve", mert ha pl. valaki jól tud angolul, az napjainkban nem nagyon dolog, kb. alap. De lehet, nem erre gondoltál.
2022. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Semmi gond. Igen, angolul beszélek. Felsőfokon, tárgyalási szinten. Egy picit spanyolul is, de azt nem nevezném komoly nyelvtudásnak. Bár itt nem ez a lényeg szerintem.
2022. szept. 14. 21:37
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én meg téged irigyellek, pedagógusként a töredékét keresem annak, amit te.
2022. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%
Mindenki a saját sorsának kovácsa. Nem értem miért kell irigykedni a másikra, bárhogy is szerezte meg azt, amije van. Lehet utána csinálni, nem irigykedni kell
2022. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%

Értem miregondolsz kedves kérdező: nem fair és nincs relációban a 20 év befektetett tanulás, lemondás, stb. azzal amit sugarbabyk keresnek nulla tudással.

Igen nulla tudással, de ez csak rövidtávú haszon. Te hosszútávon jobban jársz, testileg-lelkileg-mentálisan. Úgy hogy ne sajnáld. Amikor 40 évesek lesztek fordul a kocka: te kényelmesen ülsz az iridába, meetingelsz, felépîtettél egy karriert, stb. Ők 40 évesen megalázva, szétk*rva, magukat nem tudják emberszámba venni és tükörbenézni. Ne irigyeld tőlük a mostani gyors pénzt.. hidd el, mikor lehunyják a szemüket este elszámolnak a nem túl csodás dolgokról…

2022. szept. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

A jelzett fizetés szerintem mindenre elég ha értelmesen költöd el a pénzt.


Ahhoz hogy bármelyik nyílásomat bármikor használja egy idegen, azt nem igazán lehetne pénzben megfizetni, innentől kezdve olyan dolgokat hasonlítasz össze amiket nem lehet, almát a körtével.


A te életedben az a legfontosabb hogy te jól érezd magad és ha ehhez az kell hogy magasról tegyél a prostik életére akkor a legokosabb ha mostantól magasról teszel rájuk.

2022. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
# 15 és #16. Nagyon szépen köszönöm a válaszaitok. Ezek roppant hasznosak voltak és tudtam velük azonosulni. Rég olvastam számomra ilyen hasznos véleményeket. Az egész onnan indult ki, hogy elkezdtem járni ilyen lányokhoz, mert az utóbbi időben sehogy nem ment a társkeresés. Önbizalom hiányában és csalódottságomban ehhez fordultam, de még jobban padlóra vitt. Így kerek a sztori. Ettől kezdve hanyagolom őket. Tényleg köszönöm!!!
2022. szept. 15. 10:06
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem minden arany ami fénylik (vagy hogy van a mondás :D ) van tapasztalatom, de ez a véleményem róla
2022. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
18-as: milyen tapasztalatod van? Megosztanád velem?
2022. szept. 17. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!