Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van olyan köztetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van olyan köztetek, aki tényleg kizárólag a farokmérete miatt szakított a pasijával, vagy csakis emiatt nem jött össze valakivel? Elmesélitek a sztorit?

Figyelt kérdés

Tényleg olyan esetekre vonatkozik a kérdés, mikor minden más stimmelt, csak az a bizonyos méret nem.

Milyen volt a kérdéses pénisz, mi volt vele a baj? Túl kicsi vagy túl nagy volt? Ha tudtok konkrét méretet írni azt is szívesen veszem, az ilyen részletek mindig érdekesek. :D

Hogyan intéztétek a szakítást/lekoptatást? Elmondtátok a srácnak az igazat? Ha nem, akkor mit mondtatok neki? Ha elmondtátok az igazat, hogy reagált rá a másik? Ha kíméletesen nem mondtátok el a kegyetlen igazságot, a fiú esetleg úgy is rájött, hogy mi a valódi ok?

A fenti kérdéseken kívül is szívesen olvasok bármilyen érdekes részletet az eseteitekkel kapcsolatban.



2022. szept. 17. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Csak akkor dobnék el emiatt egy olyan kapcsolatot, ahol minden más klappol, ha tényleg nagyon kicsi neki, tehát mondjuk 13 cm alatti. Egy ilyennel voltam eddig életemben, de ott más sem klappolt, szóval nem volt kérdéses a szakítás. De ő azóta nős és gyereke van, szóval van, akinek az is elég :D
2022. szept. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
Nekem 11cm ott lent és soha nem volt még tartós párkapcsolatom. Szerinted miért?
2022. szept. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Max. azért szoktak dobni valakit mert nem működik vele a szex. 5 cm-s kukaccal valószínűleg meg nem fog. Ettől még egy 18-ast is lehet rosszul használni.
2022. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
#3 én elég sok pasival voltam már, de a mai napig nem tudom, mit jelent az, hogy valaki rosszul használja a farkát. Ki-be húzogatás mindenkinek jól meg, ezt elég nehéz elszúrni. Hogy lehet rosszul használni? Max. attól lehet valaki rossz az ágyban, hogy túl hamar elsül vagy sosem viszonozza az orált. Vagy ha igen, akkor rosszul.
2022. szept. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem dobnék emiatt senkit. Előbb ismerkedtem meg randizom mint hogy az ágyba kerüljünk, így addigra meglesz a vonzalom. Ha az meg adott akkor nem sok minden tud eltántorítani. Volt egy nagy szerelmem akinek kis farka volt, és nem én dobtak őt, hanem ő engem. Egyáltalán nem a szex miatt btw csak jött neki más.

De pl a mostani szexpartneremnek sem nagy, és baromi jó vele a szex szóval nem ezen múlik. Szerelemnél meg pláne nem.

2022. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
#4: Végre valaki leírja ezt! Én sem tudom pasiként, hogy hogyan lehet nem jól használni. Ez megérne egy külön kérdést! :D
2022. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Volt ilyen. 3 hónapig jártunk, alapvetően jó fej volt, helyes meg aranyos, szimpi stb de nagyon rossz volt vele a szex. Nem igazán éreztem semmit közben. + Mással sem tudott kielégíteni, se kézzel, se szájjal. Szóval nem akartam sem a saját időmet húzni, sem az övét. Számomra nincs boldog és kiegyensúlyozott párkapcsolat, közös jövőkép, szexuális kompatibilitás nélkül.

Azt mondtam neki, hogy úgy érzem nem illünk össze szexuálisan ( ami igaz is). Tudta ő is, hogy mi a helyzet, hisz egyetlen orgazmusom sem volt, és nem egyszer beszèltünk is róla. Nyilván nem 1-2 alkalom után adtam fel a dolgot.

Egyébként 6 cm volt neki merev állapotban.

2022. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
#6 szerintem ezt a kisfarkú pasik találták ki, hogy azzal nyugtassák magukat, “lehet valakinek nagy, ha nem tudja használni”🤣Pedig ilyen nincs…
2022. szept. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#5 mennyi volt a párod és a mostani szexpartnered mérete?
2022. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
Ez egy baromság, hogy jól kell használni. A kisfarkúak találták ki, meg a nők, akik sajnálják őket. Igen, nem árt, ha egy féfi képes fenntartani a merevedését és nem sül el másfél perc alatt. De ez adottság kérdése, nem lehet kontrollálni.
2022. szept. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!