Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdekelne, hogy házasként ki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne, hogy házasként ki, hogy éli meg a BDSM fantáziáit?

Figyelt kérdés
12 év házasság után elkezdett foglalkoztatni a BDSM. A párom sajnos nem partner, vde érdekelne a domináns viselkedés. Esetleg valaki tudna segíteni? 32 N

2022. szept. 23. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Én így éltem évekig. Nem ugyanolyan mint ha csak szexpartnered lenne.
2022. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Házastársi kapcsolatban csak kiegészítésnek szabad ezt megélni!
2022. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Magyarán egy domináns férfire vágysz?
2022. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, igazából az bajom, hogy én dominánabbnak érzem magam, mint a férjem. És az a helyzet hogy, hogy szeretném is kipróbálni magam.
2022. szept. 23. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Privátban írtam, ott kérdezhetsz!
2022. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Ha a férjed semmiképpen sem akarja max megcsalással tudnád megélni ezen vágyaidat


Ha gondolod írhatsz és ott kérdezhetsz mert gondolom még új vagy ebben


F - switch

2022. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A férjed miért nem partner ebben? Beszéltetek erről rendesen? Lehet hogy csak gátlásos. Én is világéletemben domináns férfinak tartottam magam, aztán megismerkedtem a feleségemmel aki egészen új dolgokra vett rá az ágyban.. eleinte tök hülyén éreztem magam mert megszoktam h én irányítok, de aztán megtanultam élvezni és kihozta belőlem a szubmisszív oldalamat. Előtte a szex nekem egy átlagos dolog volt, mióta BDSM is része ennek és a szubmisszív oldalon vagyok, egy egészen új dimenzió, minden nap ezen kattog az agyam, h mit talált ki a feleségem estére.
2022. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!