Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akinek melegként vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek melegként vannak enyhébb fantáziái, annak nem lehet soha romantikus, kiegyensúlyozott kapcsolata?

Figyelt kérdés

Én két kategóriába futok bele. Az egyik úgy kezeli a bdsm vágyakkal rendelkezőket, mint elmebeteg leprást.

A másik meg alpári és agresszív módon műveli minden helyzetben. Értsd: nem lehet úgy találni szerintem se domináns, se szubmisszív embert, hogy ne "térdelj köcsög kutya" dumát toljon vagy "muszlim elnyomott feleség" beütése legyen.

Csak én látom nagyon borúsan a helyzetet és túl kényes vagyok? Már tényleg nem tudom, hogy nekem vannak rossz igényeim vagy másoké túl extrém.



2020. júl. 21. 13:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Hopsz, a kérdésből lemaradt a bdsm.
2020. júl. 21. 13:03
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De lehet. Csak normálisan kommunikálni kell az igényeidet mielőtt elkezditek csinálni. Ne várd el hogy a másik gondolatolvasó legyen és csakúgy magától tudja, hogy te pontosan hogy szeretnéd. Magyarázd el neki részletesen.
2020. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De szinte senkivel sem lehet normális kommunikálni.

Hogyan kommunikálsz normálisan olyannal, aki pl. csak akkor felel a válaszodra, hogy küldesz képet neki a segglyukadról, amint feltolsz belé egy uborkát?

Ez most csak egy példa, de vannak ettől vadabbak, habár enyhébbek is.

2020. júl. 21. 13:11
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Én is BDSM light dom vagyok de nem vagyok olyan mint írod. Mindenben vannak végletek. Írj ha akarsz. ;)
2020. júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy igauad van. Valóban kevés aki normális de akad. De mindenki akivel voltam/vagyok hasonlókra panaszkodott.
2020. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én slave vagyok de amit írsz az erős sarkítás. Én találok normálisat is. Aki ilyen azt letojom. Nem lehet, hogy te adod fel könnyen?
2020. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

A kérdésed is elég késze-kusza.

Így keresed a párod nem csodálom hogy mindenki ösze zavarodik melletted.

2020. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mi benne a keszekusza?
2020. júl. 21. 18:46
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól, hogy valakinek vannak BDSM vágyai még lehet romantikus. Az érzelmek, és a szexuális vágy az tud két külön dolog lenni. :)
2020. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 De La Cruse ***** válasza:
80%
Melegként nem.
2020. júl. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!