Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Kinél hogyan zajlott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kinél hogyan zajlott a szexuális felvilágosítás?

Figyelt kérdés
Hány éves korotokban, ki és hogyan világosított fel?

2022. szept. 24. 08:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy!
2022. szept. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A menstruációról sem mondtak semmit?
2022. szept. 24. 08:46
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Anyukám mondott ezt azt a menstruaciorol, hogy milyen lesz, mire figyeljek, de kamaszként kellemetlen ezekről beszélni és így általában rövidre zártam. :D Az ilyen dolgokat vagy jóval előbb kell elkezdeni megbeszélni a gyerekkel (persze a saját szintjén) vagy veszett ügy.

A szexről az első barátom esetében ültem le anyummal beszélni, de akkor már 18 voltam és kevésbé gatlasos ha ilyen téma van.

Az iskolai felvilágosítás meg a béka segge alatt van, és ez csak rosszabb lesz, szóval azt nem számolom ide.

2022. szept. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Anya adagolta az információkat koromnak megfelelően.Először menstruáció,cicinövekedés stb.Később a szex,a védekezés fontossága.Bizalmi viszony volt köztünk,én is bátran kérdeztem.Azt is elmondtam neki,hogy elveszítettem a szüzességem.
2022. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

anyámék kerülték ezt a témát mindig nálunk , húgommal akkor ültek le erről beszélni amikor nagyi előtt elkezdte birizgálni a család kutyájának a micsodáját

akkor is apám 2 perc múlva lelépett irritálta a téma anyám meg úgy bekavarta hogy napokig kellett ecsetelnem neki mit miért és mikortól ílldomos csinálni és mért akadt ki nagyi annyira

2022. szept. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
A szomszéd Misi bácsi alámnyúlt
2022. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az volt a szexuális felvilágosítás hogy anyám vett egy könyvet amibe kb minden levolt írva. Azthiszem az volt a címe hogy “tinigondok” vagy valamihasonló. Azt kiolvastam. Ennyi. Iskolában csak a menstruációról volt felvilágosítás valamikor álti felsőben. Szóval elég gyatra.
2022. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%

Anya kezdett behatolasrol beszélni úgy hogy en arra kivancsi sem voltam, teljesen ártatlan kis gondolkodásom volt, gusztustalannak tartottam es anyám kéretlen szavait pedig zaklatásnak erőszaknak éltem meg. Es nem is akartam 2 ember nemi életéről beszélgetni vele. Arra kiváncsi nem voltam. Es érett sem arra hogy ezeket hallgassam.


Ma felnőve mai nap is haragszom anyámra hogy gyerekként ezzel terhelt.

2022. szept. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14%

Folyt És gyerekként szóltam hogy én nem akarok ilyenekről beszélgetni! És ezt teljesen figyelmen kívül hagyta!

Gyűlölöm ma ezert is. Egy beteg anyám van.

2022. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
8-9, ez csak akkor probléma abyukád részéről ha pl 5 éves voltál. Ha ezeket 11-12 évesen magyarázta neked akkor jól tette és te voltàl visszamaradott.
2022. szept. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!