Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Joggal irigykedem a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal irigykedem a saját húgomra?

Figyelt kérdés
Az van, hogy már a család előtt sem titok, hogy a húgom lényegében egy Sugar baby. Egy ötvenes éveit taposó, gazdag külföldi pasi pénzbeli. A lakhatását, minden költségét, utazásait ő fizeti. Nyilván, ellenszolgáltatás fejében. Én pedig irigy vagyok, amiért albérletben élek, mindent magamnak teremtek elő és mindenért meg kell dolgoznom. Nagyon igazságtalannak érzem, hogy sokkal többet teszek magamért és mégis sokkal lassabban haladok előre mint ő. Ez mennyire normális érzés?

2022. szept. 24. 19:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Kitartott, un. selyemfiú viszont te is lehetsz!
2022. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ahhoz közel sem vagyok elég jó pasi. Nem is ez a lényeg. Nem szeretnék kitartott lenni. Fura ez az érzés, mert nem tartom helyesnek, etikusnak amit csinál, mégis irigykedem a gyorsan jött és gondtalan anyagi és élményekbeli gyarapodására.
2022. szept. 24. 19:39
 13/21 anonim ***** válasza:
40%
Gondold át a dolog másik oldalát: mi az ami kimarad neki pl. a kortárs "romantikus" kapcsolat, keményen fizet a testi-lelki-pszichés egészségével ráadásul nem is huzamosan fenntartható.
2022. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
A kortárs romantikus kapcsolat nekem is kimarad.
2022. szept. 24. 20:43
 15/21 anonim ***** válasza:
89%

13 voltam:

A te szempontodból pedig: az irigység nem egy előrevivő, produktív valami. Nem szabad beleragadni.

(lehet ezt is lepontozni, mint annak a megvilágítását, hogy az éremnek 2 oldala van)

2022. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
#15! Köszönöm szépen. Én felpontoztam a válaszod.
2022. szept. 24. 20:58
 17/21 anonim ***** válasza:
59%
Lehetsz hímkrva te is pénzért.
2022. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak "jól menő" barátaim, üzletemberek, vállalkozók miazmás. Te viszont bocs, de tipikus kisstílű gondolkozású vagy. Ha a barátaimnak jól megy annak örülök, legyen nekik minél több, menjen minél jobban a soruk! Az ellenségeimnek nem örülök ha jól megy.
2022. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anti paladin ***** válasza:
100%

Az érzés megléte lehet akár természetes is a különböző élethelyzetekből adódóan.

És ennek meglétével alapvetően nincs is baj hiszen emberek vagyunk.

Az már inkább ha ez annyira elhatalmasodik, hogy az már a kapcsolati viszonyra is rányomja a bélyegét.


A csaj választott magának egy utat, ez az ő döntése aminek bizony tényleg meglesz az ára, elsősorban érzelmileg amit rohadt nehéz meló helyrehozni már ha egyáltalán lehet.


Lehet neked nincs konkrétan ilyen választási lehetőséged, ellenben tanulni bármikor lehet, legalább autodiktatán egy szintig.

Példák: tanárnő ismerősöm egyedül, egy karonülő gyerekkel csinálta végig a második diplomáját. Én három műszak mellett toltam egy hosszú tanulási időszakot (majd beledöglöttem de meglett a gyümölcse) és készülődöm - továbbra is 3 műszak mellett - a következőre, helyből kettőre (egy műszaki mert érdekel és egy zenei, hogy töltődjek).



Ne másra pazarold az energiád hanem a magad épülésére tessék fordítani különben úgy beragadsz egy ilyen körbe, hogy rámegy az érzelmi életed.

2022. szept. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne hogy irigynek legyél? Őróla mindenki, azaz MINDENKI tudja/meg fogja tudni, hogy prosti, csak idő kérdése. Hozzá a büdös életben senki nem fog közelíteni tiszta érzelmekkel meg szerettel, mindenki csak AZT akarja majd tőle. Meg esetleg a pénzét.

Lehet ezt játszani, amíg kinéz valahogy, kb. 40 éves koráig. Aztán már nem lesz más, mint másnak a levetett rongya, majd hüppöghet magányosan egy üveg bor felett a 15 csivavája társaságában.


Szóval erre kéne irigynek lenned? Gondold végig.

2022. szept. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!