Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akik kaptak már ajánlatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik kaptak már ajánlatot anyagi támogatásra! Érdekelne, hogy milyen körülmények között zajlott le ez az egész?

Figyelt kérdés

Nem arra lennék kíváncsi, hogy belementetek-e, vagy sem. Az nem lényeges a kérdés szempontjából. Csak a megkeresés részletei érdekelnének. Szóval, hogy ismertétek-e a férfit előtte vagy sem? Hogyan hozta fel nektek a témát, és, hogy mi volt az első reakciótok? Szóval úgy a komplett szituáció.


Írhatjátok privátban is ha úgy jobb nektek.



2022. szept. 25. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Te most kaptál hogy érdekel?
2022. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Vagy inkább ajánlatot szeretne tenni, de a fantáziája csekély.
2022. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem csak mindenkire rá akar írni egy odamondós privátot.
2022. szept. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Én legutóbb egy itt kiírt kérdésemre priviben, válaszként kaptam ilyen jellegű ajánlatot,amit nem feltétlenül értettem, mert köze nem volt a kérdésnek a témához.
2022. szept. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ajánlat???
2022. szept. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Régebben szállodában dolgoztam, 20on éves voltam és egy 60as vendég megkérdezte, hogy meddig tart a munkaidőm, mert szeretné, ha amint végeztem, felmennék a szobájába. Mondtam, hogy ez nem lehetséges, utána tovább győzködött, pénzt ajánlott, az összeg bőven több volt, mint 1 havi fizetésem. Nem mentem bele.
2022. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ.
2022. szept. 26. 21:47
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt írt rám. Elzavartam a picsába és tiltottam. 25L
2022. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát igen ez az ajánlatosdi elég gusztustalan amúgy és megalázó lehet.

Kb olyan lehet mondjuk egy érdekházasság mintha el kéne adnod a lelked, le kéne mondanod az önálló álmaidról a sikereidbe vetett hitedről a valódi szerelemről stb bagóért.

2022. szept. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4 irto helyes budapesti sraccal gruppen szex.
2023. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!