Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mit találtok szexinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit találtok szexinek egy lány talpán/lábfején?

Figyelt kérdés
Már többször hallottam ezt de nem értem.

2022. szept. 26. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
mit tartasz szepnek egy seggben, amin keresztul szarik a no? azt hogy kerek? minden nonek kerek. ezt nemlehet elmagyarazni egy olyan aki nem erti
2022. szept. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Vannak lábfétisesek, valamiért ők erre gerjednek. Vannak dagadt fétisesek is. Személy szerint egyiket se értem így magyarázatot se tudok rá adni, de valószínűleg nem is kell. Egyszerűen ez tetszik nekik. Lehet gyerekkorukban volt valami jó élményük, ami lábfejhez köthető és ez beakadt nekik.
2022. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Hát úgy az egészet! :)
2022. szept. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Kérdezd meg Tarantinot🤷‍♀️
2022. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom elmondani. Őszintén, pedig szeretnék segíteni, választ adni a kérdésedre. Szimplán csak imádnék egy olyan lányt, aki szeretné, ha nyalogatnám neki és a szexi lábaira élveznék :)
2022. szept. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
#5 egyébként volt már olyan, hogy valaki kiakadt a fétiseden? Csak mert láttam már itt gyk-n kiborulásokat és nem értem, mi a szörnyű ebben, pedig nekem nincs lábfétisem. Sokan abnormálisnak állították be, pedig a lábad hozzád tartozik és ha azt szépnek látja egy férfi, az természetes nem? Vagy legalábbis semmiképpen nem abnormális.
2022. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
Erröl jut eszembe, veszek savanyúkapisztát a Lidl-ben.
2022. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
A formáját, a lágy vonását, az ápolt körmeit és azt hogy ha engedi ráverni
2022. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
A simaságát, a puhaságát, a hajlékonyságát, a színét (világos lábfej szép), a talp ráncosságát; és jó, ha a nő szereti használni is, nem csak járásra:).
2022. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Minden tud vonzó lenni, ami a nőiességre utal: egy vékony darázsderék, egy feszes kerek fenék, a mellek, stb. Mindenki más jellegzetességre gerjed. Ha a lábfej, talp: egy lánynak nagyon kecses, kifinomult, szép formájú lábfeje van, teljesen más, mint egy nagy szőrös férfipracli. Nem véletlenül festik ki ott is a körmöket, ápolják, reszelik, és büszkék is rá ha szép és nem otromba. Ez nyilvánvalóan tetszik a férfiaknak, mert szeretik a nőket (hisz ezért férfiak). Ugyanakkor a lábak "imádása" kétség kívül a hódolat jele. Gondolj bele, mit jelent valakinek a lábát csókolni, elé térdelve, és mit jelent a talpnyalás. Hiába, ez a szerep sokkal több férfit felizgat, még ha nem is tudatosul, vagy le is tagadnák, mindenképpen BENNE VAN! Szóval, ha lány vagy, és a pasid a lábaidat csókolgatja, gondolj erre büszkén, és érezd, hogy egy istennő vagy :)
2022. szept. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!