Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mit találtok szexinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit találtok szexinek egy lány talpán/lábfején?

Figyelt kérdés
Már többször hallottam ezt de nem értem.

2022. szept. 26. 20:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%

használhatjuk a mánia, imádat, hódolat, stb. szavakat is a fétis helyett. Ezeknek, ameddig nincs káros hatása (agresszivitás vagy éppen kizárólagosság, ami a szexuális tevékenységet csak erre korlátotzza, vagy akadályozza, addig nem fétis. És igen hibás hozzáállás, hogy ezeket valaki megveti, legyerekezi, sőőt lebarmozza, mint itt a gyk. oldalon egy néhány moderátor, vagy erkölcscsősz!

Imádom én is a lábfej rengeteg változatos ívét, talpbolt, sarok ívei, talppárna puhasága, recéi, ujjpárnák csodája, és hááát az érintések reakciói, a csendes élvezettől a nevetés, kuncogás sikkantás, vagy épp elfojtott ficánkolás, aminek eredménye az egymás iránti rajongás, bizalom éa szex megvalósulása.

2022. szept. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
33%
Ha tetszik egy lány külsőre, az arc és a testalkat után nálam kb. a mezítlábas lábfeje az, ami a legjobban izgat, akár lakkozottak, akár festetlenek a körmei, egyszerűen izgatónak a szép női lábak. Ugyanakkor én is szeretek lányok előtt mezítláb (akár szandálban, papucsban) mutatkozni, e mellett ápolom is megfelelően a lábfejem. (Azt főleg szeretem még, ha ők is megnézik a lábam.)
2022. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a legtöbb izgató formával, ívvel, alakkal a láb rendelkezik. Ez önmagában a szépség szeretete. Ehhez hozzá tartozik a nő öntudata, hogy igen is, szép vagyok, és kívánják a testem. Nekem fontos a higiénia. Ápolt bőr, nem repedezett, stb, köröm szintén. Ha ez együtt, akkor jön az ajnározás, simogatás , körbe csodálás, aztán a puszilgatás, amibe kis huncut nyelves simizést is bekeverek. Ez már elég, hogy nálam az intenzívebb bókot, izgatást is bevessem, a finom szenzitív csiklandozást. Egy idő után viszont innen nincs visszaút, nem hagyom így a szerelmemet. Beteljesítem.
2022. okt. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy írják imádom a formáját, fogását, textúráját stb. de például engem az is vonz hogy mennyire hétköznapiatlan egy lány lábát fogdosni. Azzal megy egész nap, a figyelmén kívül marad, teljesen megfeledkezik róla az ember, én pedig élvezem azt hogy ezt piszkálhatom, kényeztethetem. Számomra a lábnak is van intimitása úgy mint egy nemiszervnek.
2022. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!