Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kolisok, egyetemista csajok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kolisok, egyetemista csajok, tudnátok tippet adni, hogy hol, hogyan érdemes diáklányokat találni egy kis barátság extrákkalra (támogatással) a bentlakók közül?

Figyelt kérdés

Van még ilyen, hogy üzenőfal, vagy ciki oda kirakni egy hírdetést? Esetleg belső kör e-mail? egyéb 5let? (sose voltam kolis...)


Puncsot ne is mondjátok, túl sok lett ott a profi és a lehúzós kamugép. Ahogy olvasgattam itt korábbi topikokat fordult meg itt is lány már aki hasonló cipőben jár/járt.



2022. szept. 28. 14:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Anno én iwiwre írtam ki, hogy dugnék, C/114 és volt egy csaj, aki bekopogott :) De hol van az már...
2022. szept. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
1-es: és ott az összes ismerős látta?
2022. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
79%

Ez engem is érdekel. Egy olyan hely, oldal, fórum, bármi, ahol nyíltan lehetne keresni ilyen lányt.


És NEM olyan kamus, meg cigókkal teli dolog érdekel, mint a sok sugarbaby oldal, ami prostihírdető.

2022. szept. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
#2 persze, a barátaim ismertek, hogy mekkora idióta tudok lenni, a többiek meg nem érdekeltek
2022. szept. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
Ez engem is érdekel. Van itt ilyen lány?
2022. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
27%
Szintén érdekelne ilyen lány :)
2022. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
68%
Én is kíváncsi vagyok.
2022. szept. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%

Gyerekek, nincs ilyen, értsétek már meg.


Egy normális egyetemista lány, ha eltartót keres, miért ne lenne a barátnője? Ráadásul bőven elég jó karban lévő harmincas pasi van, akinek van saját lakása, és nem jelent neki gondot, ha az egyetemista csaja nála lakik. Egy valamennyire is normális és normálisan kinéző csajszi nem fog egy csúnyácska lúzer alá befeküdni annak fejében, hogy a csávó kifizeti neki a kolit meg a kajáját. Ez egyszerűen csak nem realitás...

2022. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
Apró kiegészítés, hogy a múltkor egy egyetemi könyvtárban olvasgattam, és meghívtam kávéra a mellettem ülő amúgy átlagos de mégiscsak nálam 15 évvel fiatalabb csajt. Beszélgettem vele pár percet, és látszott, hogy benne lett volna többen is, mert kérdezgette, hogy mikor szoktam ide járni, meg ráérek-e hétvégén. Szerintem ezek a lányok heti szinten futnak bele olyan pasikba, akiket megfogva ki lehet költözni a koliból meg a nélkülözésből, de ez nem jelenti azt, hogy olcsó pénzért prostituálnák magukat ronda lúzereknek.
2022. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Köszönjük Emese, te megmondtad....és akkor most várjuk az értelmes kommenteket.
2022. szept. 28. 15:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!