Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nos, úgy érzem, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos, úgy érzem, hogy egy gyilkos meleg férfi tetszik nekem külsőleg, de tisztában vagyok a tetteivel és már nem él. Hogy lehetnek ilyen hülye gondolataim??

Figyelt kérdés
2022. okt. 3. 13:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2022. okt. 3. 13:38
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok gyilkosnak volt karizmatikus aurája. A diktátoroknak is.
2022. okt. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem kéne annyi Netflixet nézni. Feltételezem Dahmerről van szó.
2022. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A férfi színész nem tetszik annyira, hallodtam róla meg az AHS-ről de soha egy részt nem láttam, nem igazán érdekelt.

Hallodtam Dahmerrol de nem olvastam utanna túlságosan. Láttam a sorozatot, valahol mindig is kíváncsi voltam az ilyen filmekre. És rá is kíváncsi lettem mégjobban. Láttam pár polaroid fotót durvákvoltak.

De maga ahogy kinézett, szerintem nem volt mondható ronda pasasnak.

2022. okt. 3. 13:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy vele egyedül. Akkorákat élveztem a gondolatára hogy lassan szégyellem magam.
2022. nov. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!