Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Laza szexpartnernél,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Laza szexpartnernél, alkalmi kalandnál mennyire számít nektek a férfi izomzata, kidolgozott teste?

Figyelt kérdés

1-es típus: [link]


2-es típus: [link]


3-as típus: [link]


4-es típus: [link]


5-ös típus: [link]


6-os típus: [link]


7-es típus: [link]


A fejtől most vonatkoztassatok el, ahol látszik a képen, azt sajnos úgysem lehet megváltoztatni, vagy bejön, vagy nem.



2022. okt. 5. 03:36
A kérdező szavazást indított:
1-es típus
2-es típus
3-as típus
4-es típus
5-ös típus
6-os típus
7-es típus
14 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A #7-es az aputest, a #4-es tini, a többi rendben.
2022. okt. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Mi ez a sok fszság
2022. okt. 5. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1,3,5 jön be, bárhol bármikor és abból is az 5-ös a legjobban:)
2022. okt. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem van a baj, ha ezek a test-típusok közül én bármelyikkel simán fenntartanék egy laza kapcsolatot? Nekem mind belefér és jöhetne. Alkalminál is a személyes benyomás dönt, nem az izomzat kidolgozottsága. Legalábbis esetemben. Laza szexkapcsolatnál meg aztán főleg, tényleges kapcsolatnál meg ez nem is szempont.
2022. okt. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es és az 5-ös tetszik, viszont voltam már olyan testűvel is mint a 7-es, nagyon sok múlik a pasi arcán, kisugárzásán mert valakin pont az vonzott, hogy olyan volt a teste mint a 7-esnek. :)
2022. okt. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon! Alkalmi egy vagy két éjszakás kalandokat kizárólag olyan külsővel rendelkező férfiakkal létesíteni akik nagyon tetszenek és a kulsejukkel felizgatnak. Különben nem menne a szex.

Ahhoz hogy külsőségek nélkül egy férfi megmozgassa a fabtaziam az több het...

2022. okt. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Imádom a nőket... Eddig még csak 6 válasz és már az 5-ös és a 6-os válaszok ellentmondásba kerültek egymással. :)


Tehát akkor ahogy sejtettem, az izomzat sem ultimate pozitívum, mert van akinek meg pont nem jön be, vagy éppen semleges és más tulajdonságokra megy. Amivel vagy rendelkezem és akkor azért mindegy, vagy nem és akkor ha 3-as szintre dolgoznám ki magam, ami meg azért nem 2 nap és nagyon komoly önfegyelmet kíván, akkor is el lennék utasítva.

2022. okt. 5. 15:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan az alkatom mint az 1-es 38F 💪🏻💪🏻💪🏻
2022. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is pont olyan testem van mint az 1-nek, csak még a vállak, és a karok hiányoznak. 😅
2022. okt. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!