Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes ilyen nővel bármit is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ilyen nővel bármit is kezdeni?

Figyelt kérdés

Szexpartnerkeresőn ismertem meg egy nőt.A városomba ahol élek munkásszállón él.Tehát távol van az otthonától, és ideköltözött, és itt próbál boldogulni.Nem a leggyönyörűbb teremtés,és akkor finoman fogalmaztam :)

Gyakorlatilag pár mondat után már azt beszéltük hogy mikor találkozzunk.

Eléggé nyitott ami a szexet illeti.

Az első gondolatom az volt hogy élnék a lehetőséggel, mert miért ne.De aztán elgondolkodtam hogy egy szexpartnerkeresőn mennyivel több férfi van,és kb. széttépik a nőket, annyi jelentkezője van egy nőnek egy ilyen oldalon.És így belegondolva kb. már a fél város átmehetett rajta ha ennyire könnyen igent mond.

Kifejezetten alkalmi kapcsolatot keres, ezt írta.Tehát még csak nem is hosszabb távra egy valakibe gondolkodik...vagy nem tudom:)

Ti találkoznátok ilyen nővel?



2022. aug. 14. 13:06
1 2
 1/20 Noren1989 ***** válasza:
32%
Mennyi az óradíja?
2022. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Sohasem fogod megtudni, hogy kár lenne-e érte, amíg ki nem próbálod!
2022. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#1

Nem fizetős :)

2022. aug. 14. 13:12
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Szexpartner keresőn azon filózol, ki mennyit dugott már? Eszem megáll.
2022. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem fizetős, haza sem akarod vinni, akkor miért ne? Ez is egy lehetőség, próbáld ki! Védekezzetek!
2022. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#4

Hát akik eddig ismerkedtem és mondjuk volt is valami azért normálisak voltak és nem mondhatnám hogy összefeküdtek fűvel-fával.Azért megválasztották a partnereiket, fontos volt a szimpátia. Ez a nő meg majdnem hogy az arcomra se volt kíváncsi, amit látott belőlem az meggyőzte.Általában azért csak az kevés szokott lenni, még egy szexpartnerkereső oldalon is :)

2022. aug. 14. 13:15
 7/20 érdeklődő35 ***** válasza:
75%
Lehet annyira ki van éhezve.lehet ilyen lámyban is, nem csak fiúban
2022. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
Elég hülye kérdés, ez csak attól függ, hogy te mit akarsz, senki nem tudja helyetted eldönteni.
2022. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
én kihagynám, nem nekem való ez a fajta szórakozás
2022. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Igazából kalandnak megfelelő lenne, nyilván védekeznék.De azért ez a túlzott személytelenség megtorpantott.És elbizonytalanodtam hogy mennyien megdugták már.Egy ilyen oldalon egy nő minden nap szexelhetne mással.De nem teszik a nők.Ő se valószínű..de ő biztosan gyakrabban feküdt össze ott pasikkal :)

És kíváncsi voltam hogy ezzel a tudattal ki hogy vélekedik.Húzna gumit és annyival rendben van...vagy inkább kihagyná a dolgot.

2022. aug. 14. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!