Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyaltatok már ki minimum 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaltatok már ki minimum 1 napja mosatlan puncit? Ha igen, milyen volt az íze, és mennyire engedte a partneretek?

Figyelt kérdés
2022. okt. 8. 20:15
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
67%
olyan ez mint a álpusztai, ha nem ízlik neked, bizonyára még nem elég kifinomult az ízlésed ;)
2023. okt. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
100%

Persze. A csaj munka után ment bulizni, éjfél körül egymásra akadtunk, stb. Hazajött velem majd egymásnak estünk. Éreztem az izzadtságot és kicsit pisi ízű is volt a puncija, de én sem lehettem rózsavízben fürdött herceg. Jó volt így buliban izzadtan, mocskosan.


De ez 1000 éves sztori. Már 34 éves leszek, családapa...

2023. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
73%
Az egyik barátnőm, 2-3 naponta fürdött csak, mert extra érzékeny volt a bőre a klóros vízre. A 2-3. nap már olyan bukéja volt, hogy beájultam tőle, hiába használt intim törlőket. Savanykás ízvilág jellemezte már ilyenkor. Egy-két perc nyalás és ahogy elkezdett nedvesedni az íze kellemes lett, semleges a szaga pedgi idővel távozott. Ha szőrös volt (ami előfordult), akkor a szag tartós volt....
jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
84%
Ezért fogy a nemzet, finnyásak lettek a pasik!
jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
41%
Nyaltam már nem egyszer. Este megfürdött, másnap délután/este neki estem. Hát mit mondjak... nem tetszett az íze. Hülye is voltam, hogy hagytam többször eljátszani ezt. Nem tettem szóvá, hogy ugyan jó lenne ha előtte megfürödne.
jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim válasza:
56%
40/45 de barom vagy!! Ezért szakítani vele? Miért nem mondtad el neki? Lehet, hogy megértette volna és akkor tudja h azt szeretnéd, hogy megfürödjön előtte..
jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
57%

Az egy nap az tökéletes...

Tényleg látszik, nagyon lejön, hogy kinek milyen a szexuális élete, a nagyon utálkozóknak durván sekélyes.

Nem értik a lényeget.

A nő íze a nő teste, a nő teste pedig imádnivaló.


Nem mindegy viszont, hogy dohányzik-e vagy sem, vagy mennyire fokhagymásat evett.


De mindenképpen jó egy egész nap után....


Az előtte tusolás elveszi az ízét az élménynek, szó szerint, az ízetlen gyümölcsöt meg ki szereti?


Nekem a legnagyobb élmény lenne egy jó izzasztó edzés, vagy meccs után tisztára nyalni egy női röplabdacsapatot, pinát és feneket is....


..azt se bánnám, ha belehalnék..

ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
37%
Mindjárt ide hányok 😭
ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:

48

...csak nyugodtan...

ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 ÉrettFfi ***** válasza:
Nekem volt barátnőm aki fürdés után is büdös volt. Talán a cigi talán más. Nem csíptem a dolgot.
ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!