Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyaltatok már ki minimum 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaltatok már ki minimum 1 napja mosatlan puncit? Ha igen, milyen volt az íze, és mennyire engedte a partneretek?

Figyelt kérdés
2022. okt. 8. 20:15
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
58%
Néhányan itt elég fura ízléssel rendelkeznek. Volt már dolgom mosatlan puncival. Hát majdnem elokádtam magam.
ápr. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%

51

Ez is egy vélemény.

De azért gondolom, egy filmben nem botránkozol meg rajta, sőt, eszedbe sem jut, ha történik egy szenvedélyes, hirtelen szex, és a jelenetben egyszer csak leszopja a pasit a csaj, vagy a hapsi nyalja ki, csak úgy spontán...


Ezek a jelenetek azokat a fiúkat is izgatják, akik itt okádni akarnak és azokat a lányokat is izgatják, akik klórozzák a puncijukat, naponta 3-szor.


És miért?


Mert az élet élményeihez hozzátartozik, ami a filmben van, és azért van benne ilyen jelentet, mert izgalmat akarnak okozni a nézőnek.


Mert az utálkozókban is kódolva van, hogy ez izgató, hogy ez jó...


Így, utálkozva csak felszínes, sekélyes, mesterséges és minden, csak nem életszerű a szex.

ápr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
84%
Azért érdekes,hogy mi férfiak szeretjük ha lecuppant a párunk ha úgy alakul.Nem gondolva arra,hogy előtte hányszor voltunk pisilni,izzadunk stb.De a puncid mindig legyen rendben: esztétikus,illatos hamvas stb.Igen én kínálom a páromat egy átmulatott éjszaka után is.Sőt,ha utána teleélvezem,és esetleg eltelik 8-10 óra mire ébredünk is.Miért?Mert szeretem és örömöt akarok neki okozni.De Ő se finnyáskodok ha lepippantja az állot puncinedves farkamat.Kb ennyi
ápr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
74%

53.

Szó szerint, ahogy mondod.

ápr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
69%
Egy nap után pont a legjobb. A frissen mosottnak nem sok íze van. Amit nem szeretek, az a kozmetikumok íze, meg az illatosított tisztasági betét szagnyomai. A nőnek legyen nőillata és nőíze.
ápr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
47%

55


Szó szerint így van...

ápr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Volt hogy reggel zuhanyzott és délután jött hozzám nyár volt és mondta is hogy elég meleg volt napközbe egész nap(kicsit kellemetlenül is érezte magát), de mondtam nem gáz, nem érdekelt be voltam indulva. Annyi még elment.
máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!