Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem találok senkit, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok senkit, ha sokan kedvelnek meg helyesnek írnak le? 27/F

Figyelt kérdés
Most tudom, h relatív az, h kinek mi a helyes, meg nem csak az anyukám mondja :DD Mindenkitől azt hallom, hogy főnyeremény vagyok, néha nem veszem észre a jelzéseket, de sokat fejlődtem. Tényleg már nem tudom mi lehet a gond...

2022. okt. 9. 22:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Alacsony vagy pl. Mittudomén ennyiből nem lehet megállapítani
2022. okt. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
190 vagyok :D
2022. okt. 9. 22:26
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Udvarlással, közösségbe járással, ismerkedéssel próbálkoztál már? :) Nem fog egyetlen "főnyereményhez" sem magától nő odamenni (kivéve ha milliárdos vagy mert akkor tapadni fognak a golddiggerek maguktól is - a pénzedért), neked kellene felcsípni, meghódítani őket.
2022. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
Mert a mai világban már nem érdemes ismerkedni, sem kapcsolatban lenni! Mert előbb-utóbb úgyis vége. Én is ismerek sok jóképű, jólelkű srácot, mégsem ismerkednék velük, mert a jövő kiszámíthatatlan, tapasztalataim szerint a kapcsolatok meg úgyis tönkre mennek.
2022. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én 24 vagyok és az a baj, hogy vannak olyan személyiségbéli problémák velem, amelyek elsőre nem jönnek le… Hanem kell hozzá 1-2 hét ismeretség minimum.

Viszont ezt tudom magamról és ezért félénk is vagyok, nem kezdeményezek senkinél, mert tudom hogy nem lenne hosszútávon jövője a kapcsolatnak. Nem járok társaságba sem, Inkább előbb szeretném rendbe tenni magam, fejlődni.


Viszont! Nekem nem jelzéseket küldenek, hanem konkrétan elhívnak lányok, nők randira… Úgy hogy kifejezetten kerülöm Őket, csak úgy random. Persze nem mindennap, de ahhoz képest hogy nem keresem a társaságukat, sokszor előfordul.


Sőt olyan is volt már, hogy simán ültem egy plázában, ahol több étterem van egymás mellett “közös” asztalokkal, ettem a kínaimat és egy 18 körüli lány odajött hozzám, hogy van e barátnőm, mert ott ül a szemközti asztalnál a barátnője és nagyon tetszem neki, csak nem mert idejönni hozzám. Én ránéztem és integetett… Kifejezetten szép lány volt.

De annyira zavarban voltam, hogy elmotyogtam, hogy nem keresek barátnőt és inkább el is jöttem onnan.


Én 172-175 cm között vagyok, pontosan nem tudom mert 15 éves koromban mértem magam utoljára, de a lényeg hogy alacsony vagyok…

Elvileg kedves kisugárzásom van, de ugyanakkor hiányzik belőlem mindenféle férfiasság és a hangom is olyan Tapsihapsis. Arca én olyan 10/6-ra értékelném magam, de a legnagyobb jóindulattal a 7 a maximum.


Szóval én egyszerűen nem értem azokat, akik azt mondják hogy jól néznek ki, a személyiségükkel sincs gond és mégsem tudnak szerezni egy barátnőt, pedig szeretnének.

2022. okt. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

22.34

Az udvarlással látszólag normális lányok sem tudnak mit kezdeni, ha nem egyből mindent is akarok..


22.47

Én úgy gondolom, hogy az emberek társaslények, és mindenkinek jól esik, ha van akire számíthat. Nem szabad elutasítani elvből, hogy párkapcsolatod legyen szerintem, ugyanakkor most én is kicsit úgy állok hozzá, mint te:D

2022. okt. 9. 22:51
 7/18 A kérdező kommentje:

22.49

Én azt látom, hogy az alacsonyabb férfiaknak nagyobb esélye van:DD Am ez értékelendő, hogy előbb magadat akarod rendbe rakni.

2022. okt. 9. 22:55
 8/18 anonim ***** válasza:
#6 de tudnak mint kezdeni vele, de ettől még nem fogsz bejönni minden csajnak. Lehet 100-nál is szerencsét kell próbálnod mire egy igent mond, de ha megállsz 99-nél akkor nem jutsz el a 100.-ig.
2022. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok nőként. Bámulnak, de nem jönnek oda vagy odajönnek de tahón. Mindenki arra vár, hogy a másik lépjen, de senki se mer. Bezzeg a gyökereknek van önbizalma! :D
2022. okt. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

23.31

Sajna én is ezt látom, h a gyökerek vagy a full más világban élő emberek hamarabb találnak párt maguknak és több ismerösöm lány/fiú, akinek nem gyerekkori szerelme van az csak tengleng.

2022. okt. 10. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!