Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lakásos prostituáltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lakásos prostituáltak akik vállalnak szájba élvezést, sőt akár lenyelést is, Ők feltehetőleg nemi betegek (hiába tűnnek igényesnek?)?

Figyelt kérdés

Hiszen annyi pasi fordul meg náluk, akik közül lehet hogy egyesek nagyon igénytelen nőkkel is vannak.


Pl. van egy hirdető aki nagyon nagyon igénytelen. Olvastam az értékeléseit és az egyik értékelőnek megnéztem a profilját és igényesebbnek tűnő lányoknál is járt…


Amennyire én tudom, a spermával mindenféle betegség terjed, a komolyabbak is.



2022. okt. 15. 14:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
a normálisabbja rendszeresen jár vizsgálatokra
2022. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

#1. És ezt honnan lehet tudni, hogy nem csak reklámszöveg?


Ha mondjuk kimutatják, hogy van valami baja, akkor felhagy az egésszel és elmegy gyárba dolgozni?

2022. okt. 15. 14:24
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

1 minden kuncsaft után? Kétlem, ha a reggeli első kankós, akkor mindenki más is az lesz, amíg elmegy pár hónap múlva a következő szűrésre, és kiderül. Vagy amíg el nem kezd rohadni belülről és jön rá, hogy baj van.



2 erre én is kíváncsi lennék. Mondjuk én azt hallottam, hogy ezek minden nap tömik az antibiotikumokat meg gyógyszereket, már megelőzés céljából is... Én is mennék néha, de ha egyyzer elkapok valamit amitől lappang mondjuk hónapokig, aztán belülről pusztít, meddővé tesz, akármi, akkor vége is a dalnak, úgyhogy ilyet nem kockáztatok.

2022. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

Mostanában nagyon sok ez a prostis kérdés.

Én azt mondom aki ennyire tart a nemibetegségtől inkább ne is fontolgassa hogy elmegy. Még a végen bevonzza.

2022. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Én szoktam menni, de az orált is gumival kérem vagy nem kérem és csak aktus van, esetleg kézimunka…. Mondjuk én nem akarok családot, de ki tudja mit hoz a holnap.


Nekem már nincs erőm máshogy nőt szerezni, ezért megyek hozzájuk. A társaság miatt is, valamelyik egész aranyos…


De én őszintén eléggé kételkedem ebben az STD szűrésre dologban, szerintem nagy eséllyel ez csak legenda, PR fogás… Ha annyira igényes volna, hogy ilyenre jár, akkor eleve nem engedné a befejezést szájba, nem nyelné le.


Illetve azok a csajok akik már évek óta űzik az ipart, ha mondjuk az első 1-2 évben tényleg rendszeresen eljártak szűrésre és soha nem lett semmi bajuk, akkor utána még mindig járnak vagy azt mondják maguknak hogyha 1200 pasi után nem kaptam el semmit, akkor az 1300.-tól sem fogom?


Én olvastam az értékeléseket és az a helyzet, hogy szerintem az is egy mítosz, hogy a lakásos lányokhoz nagyrészt igényes urak mennek…


Hihetetlen, hogy valaki elmegy egyik nap egy olyan csajhoz akik mindent vállal (hányás+kaki, meg ilyen extrém dolgok), ír róla értékelést, majd másnap elmegy egy a hirdetései alapján teljesen igényesnek tűnő hirdetőhöz is…

2022. okt. 15. 14:51
 6/20 A kérdező kommentje:
+ valaki transzihoz, meg férfiakhoz is jár és azokról is ír értékelést.
2022. okt. 15. 14:55
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Van időd, hogy még azt is tudod, hogy egy egy felhasználó még a tranikra is kommentel :Dd... Mondjuk rossz kategória, ha azokat nézegeted... Amúgy én mindig azt gondoltam, hogy csak a barátnők vagy ők maguk írják ezeket a kommenteket, főleg ha max 1 2 van
2022. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

... a lakásos lányokhoz nagyrészt igényes urak mennek…


Nagyrészt emiatt hagytam abba.


Nem járnak igényes úriemberek. Igénytelen, fillérb.szó öregemberek járnak nagyrészt.


Én nem vállaltam a szájba élvezést-lenyelést pont amiatt amit írsz.


Sok lánynál olvastam, akik napi 4-5 vendéget is fogadnak, hogy ők vállalják. El sem tudom képzelni milyen lehet hogy egy igénytelen f.sz a számba élvezik, utána egy óra múlva a másik, utána megebédellek és jön a következő. Én nem engedtem.


A legtöbb férfi pont ezt keresi, ha már fizet alázhassa a lányt, és a férfiak többsége akik ezt a szolgáltatást igénybe veszik, szeretnek alázni.

2022. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én meg pont azt keresem, aki engem aláz, de megfelelőt még nem találtam :D


Amúgy 8 akkor te is ezt dolgoztad? Szerintem teljesen jó, hogy nem engedted. Mindenkinek ez az érdeke, hogy egészség megmaradjon.

2022. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Elég esélyes, hogy van valami nyavalyájuk. HPV az tuti. Ahhoz elég a szoros bőrkontakt is, hiába a gumi, ágyéktájon akkor is megvan a kontakt. Gumi nélküli szopással meg főleg. Prostinak sem kell lenni hozzá. A közösségi médiában magát igényesnek mutató 50-es nő is örömmel szopta gumi nélkül a köcsög félrekúrós párom hpv szemölccsel teli farkát. És még csak nem is volt prosti. Remélem, jól be is szopta. A köcsög fsz után most én is az STD szűrésem eredményét várom, és a nőgyógyászom még ondómintából való hpv tipizálásra is elküldette velem a drágát, hogy legalább tudjuk milyen törzsekkel fertőzött még az ilyen akciói után.
2022. okt. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!