Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lakásos prostituáltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lakásos prostituáltak akik vállalnak szájba élvezést, sőt akár lenyelést is, Ők feltehetőleg nemi betegek (hiába tűnnek igényesnek?)?

Figyelt kérdés

Hiszen annyi pasi fordul meg náluk, akik közül lehet hogy egyesek nagyon igénytelen nőkkel is vannak.


Pl. van egy hirdető aki nagyon nagyon igénytelen. Olvastam az értékeléseit és az egyik értékelőnek megnéztem a profilját és igényesebbnek tűnő lányoknál is járt…


Amennyire én tudom, a spermával mindenféle betegség terjed, a komolyabbak is.



2022. okt. 15. 14:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10 hát ezt sajnálom
2022. okt. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Azért érdemes letisztázni pár dolgot. Például, hogy mi a különbség a kórokozó és a betegség között... Meg hogy mi hogyan terjed...


Natúr franciánál a pasi farka leginkább baktériumokat és vírust (elsősorban a könnyen terjedő herpeszvírust és HPV-t) szedhet össze. Ezekre van a legnagyobb esély, más korókozók átadási esélye natúr francia esetében elenyésző.


Ha a lány antibakteriális szájvizet használ rendszeresen, akkor a baci átadására (és az abból eredő esetleges bakteriális fertőzésre) eleve jelentős mértékben csökken az esély. Amúgy te szád is tele van baktériumokkal, kérdező, sőt mindenkié, és ez természetes, semmi baj vele. A szájvíz ezek jelentős részét elpusztítja, ezáltal frissíti a leheletet.


A herpeszvírus főleg akkor terjed, amikor aktív a lány száján, de ennek látható jelei vannak (hólyagos), szóval elég könnyen észrevehető.


A HPV sem betegség, hanem korókozó. Több mint száz fajtája van, és közülük csak kb. egy tucat az, ami magas rizikójú. A jó hír, hogy ezek ellen van védőoltás, amit bárki megvásárolhat a patikában és beadathatja a háziorvosával.


Vagy te milyen nemi betegségre gondoltál, kérdező, ami szerinted egy lány szájától elkapható, és annyira félelmetes és kivédhetetlen?

2022. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#12.


Talán ha a 6 leggyakoribb HPV ellen van oltás, nem mind ellen.


Viszont ha valaki több ezer pasit leszøpott már, annak van a legnagyobb esélye arra, hogy a ritkábbakból is jutott neki…


De egyébként nem az volt a kérdésem lényege, hogy mit kaphatok el tőlük! Én semmit, mert gumival védekezek, meg amúgy sem érdekelne egy HPV annyira nagyon, a felnőtt emberek 80%-a fertőzött.


Engem elsősorban az érdekel, hogy ezek a lányok vajon betegek e… Nem azért mert közöm lenne hozzá, csak úgy érdekel.


Valamint én elsősorban a szájba élvezéssel és lenyeléssel példálóztam. Mert a hirdetők 90 százaléka vállalja a szájba élvezést, 50% pedig a lenyelést is.


Mindkettő esetben már akár a HIV is el kapható.


Vagy tévednék?

2022. okt. 16. 14:52
 14/20 anonim ***** válasza:
33%

#13: A HIV-nek nem az orális szex a jellemző terjedési módja, de egy egészen minimális esély van rá, ha épp vérzik a te farkad is meg a lány szája is. Merthogy nyállal nem terjed, orális szex esetében friss vér kell hozzá, és mindkét személynek egyszerre kell vérző sebbel rendelkeznie, máshogy nem tud megtörténni az átadás.


Valószínűleg nem betegek. Max. annyira, hogy a herpesz ott van a szervezetükben és időnként kiújul a szájon (de ehhez nem kell prostinak lenni). Vagy valamelyik HPV-típus ott van a szájnyálkahártyán, amit jellemzően magától legyőz az immunrenszer, és tünet nélkül eltünik (ehhez sem kell prostinak lenni).

2022. okt. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
A HIV nem csak vérrel terjed, hanem spermával is. Ha konkrétan lenyelik egy HIV fertőzött spermáját, akkor megfertőződhetnek… Állítólag a spermában csak a HIV fertőződést követő pár hétben/hónapban mutatható ki magasabb vírusszám, illetve akkor amikor már AIDS beteg állapotban van a fertőzött, de amúgy sem zárható ki teljesen, hogy sperma által fertőződjék meg valaki.
2022. okt. 16. 15:11
 16/20 A kérdező kommentje:

De a sperma elfogyasztásával, lenyelésével többféle betegség is terjed amúgy.


De már szájba engedni is rizikós, mert elég egy kisebb, akár szemmel nem látható/nem érzékelhető sérülés a szájban és ha az érintkezik a beteg spermájával, többféle betegséget is el lehet kapni. Ez egészen biztos, csak az esélyeket és valószínűségeket nem ismerem.

2022. okt. 16. 15:14
 17/20 anonim ***** válasza:
95%
14 nem kell vérző seb, ha a fog egy minimálisan is felsérti és mikrokarcot okoz, és a lány előtte reggelinél ráharapott a szájára, nyelvére, már az is elég lehet hogy a vírus a véráramba jusson. Valóban nagyon kicsi az esély orálisan, de azért nem csak ömlő vérrel terjed ahogy te írod.
2022. okt. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

15, "Ha konkrétan lenyelik egy HIV fertőzött spermáját, akkor megfertőződhetnek…" Miért is? Nyelés során hol tud bejutni a vírus vérrel a szervezetbe? A szájban, ha van vérző seb. (De összességében kicsi az esélye annak, hogy a faszi is HIV-es meg a lány szájában is seb van.) Utána sem a nyelőcsőben, sem a gyomorban nem fog találkozni vérrel, viszont gyomorsavval annál inkább. A HIV egy viszonylag érzékeny vírus, nem él túl ilyen könnyen. Csak vérben, ondóban, anyatejben, hüvelyváladékban életképes. Ezért írtam, hogy a lenyelésnek nincs extra kockázata (a natúr franciához képest), de nemcsak a HIV esetében van így. Amúgy én azt tanultam (HIV képzésen), hogy ha seb van a szájban, akkor biztonságosabb azonnal lenyelni vagy kiköpni, mint a szájban tartogatni...


"Ez egészen biztos, csak az esélyeket és valószínűségeket nem ismerem." Fentebb már írtam, hogy baktériumok, HPV és herpesz jelenléte a szájban/szájon nagyon valószínű (nem törvényszerűen okoznak betegséget, de ha igen, az kellemetlen lehet), minden más kórokozó átvitele pénisszel/spermával minimálisan elenyésző.

2022. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A normálisabbja jár elvileg, de a koronavírus érdekelte őket?

Járnak igénytelenebb férfiak is.

Sok a kamu komment.

2023. márc. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

8!


Igényesek is járnak. Hozzád lehet nem jártak, de hát zsák a foltját.


”El sem tudom képzelni milyen lehet hogy egy igénytelen f.sz a számba élvezik, utána egy óra múlva a másik, utána megebédellek és jön a következő. Én nem engedtem.”


Ennyi erővel engedhetted is volna, ha már lezzopkodtad ezeket az igénytelen fszokat.


”A legtöbb férfi pont ezt keresi, ha már fizet alázhassa a lányt, és a férfiak többsége akik ezt a szolgáltatást igénybe veszik, szeretnek alázni.”


Aki szeret alázni, az BDSM szolgáltatást kér. Legjobban itt az alázza meg magát, aki ezt a szakmát űzi.

2023. márc. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!