Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt már olyan, hogy rosszindulatú ember a ti meztelen képeteket kitette valami nyilvános oldalra?

Figyelt kérdés

Mi volt az előzménye? (Arra gondolok, hogy ismerkedtetek csak össze vesztetek vagy csak úgy megtette. stb)

Hogyan éltétek meg utána?

Milyen balhék voltak ezekből?

Felbírtátok dolgozni?

De maga a sztori is érdekel. És amikor ez megtörtént mennyi idősek voltatok?



2022. okt. 16. 14:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Na erre én is kíváncsi vagyok hogy ez milyen gyakran fordul elő. Sajnos már az 1 eset is sok. Gondolom az Amanda Todd-eset kapcsán került ez most elő.
2022. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem, mert van annyi eszem hogy senkinek sem küldök magamról képet.
2022. okt. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

NE is küldjön senki meztelen képet senkinek! Az életetek tönkre mehet simán!

SOHA semmilyen körülményekben ne is készüljön meztelen kép magatokról. Elhagyatok a telefont, ellopják, vagy full véletlek valakinek átkülditek, vagy valaki valahogy belenyúl a telefonba.

És SOHA ne hagyjátok, hogy a pasitok levideózzon van levideózzon. Mert ha dicsekvésből átküldi a barátoknak vagy összevesztek és bosszúvágy az nem ismer határokat. És ha még is szeretnél meztelent SOHA ne látszódjon az arcotok és a tetkótok vagy egyéb árulkodó jel. Mindig legyetek gyanakvók mindenkire! És amelyik pasi ilyent kér tőletek, hogy küldj egy meztelen fotót az kizárólag csak szexre kellesz neki semmi másra. Aki tényleg normális komoly kapcsolatot akar az soha nem kér ilyent. Bármi kérdésetek van ezzel kapcsolatosan akkor csak nyugodtan. Természetesen privátban (is)!

2022. okt. 16. 14:35
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Volt ilyen sajnos. Azóta is fent van a neten több kép is rólam. N27
2022. okt. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
#1 amúgy az egy kirívó eset volt, ott a zaklató megtudta a lány összes adatát, elérhetőségét, azt hogy kik a barátai.. sokkal személyre szabottabb volt az egész. Ha már kikerül egy ilyen kép, általában kevés az esélye hogy olyan lássa aki ismeri. Hacsak nem alapból ismeri az a valaki a lány ismerőseit és nekik küldi el.
2022. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, én kaptam pucér képet barátnőimtől, csináltam egyszer egy videót is az egyikről szex közben, meg pár "lesifotó" is készült szex után. Persze, mindegyiket jóváhagyással. Ezek csak számomra vannak, soha nem adnám ki a kezem közül egyiket sem, mert tisztában vagyok vele, hogy ez mennyire megalázó lenne bárki számára. Én azért "kaptam" ezeket, mert bíztak bennem és ehhez tartom is magam, akárhogy is alakul a dolog kettőnk közt. Ha épp csak egy futó kalandom lenne valakivel és készülne erotikus kép/videó, azt sem osztanám meg sehol, senkivel, mert ennyire tisztelem a másik embert. Ez nem opció a "visszavágásra", vagy a "dicsekvésre" nálam. Sajnos, a legtöbb férfitársam nem így gondolkodik, szóval tényleg ésszel kell ezeket kezelni...
2022. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
4-es, és hogyan vészelted át? Voltak nagy problémák ezekből? Ha nem akarod ide kiírni akkor privátba is megteheted. Ahogy jónak látod!
2022. okt. 16. 15:04
 8/19 A kérdező kommentje:
5-ös. Sajnos én tudok olyan sztorit ahol a lány több képet is készített és videót is magáról és félreérthetetlen dolgokról. És a barom pasi aki kicsalta ezeket tőle, jobban mondva rávette ezekre és küldje át. Az meg az összes létező facebook ismerősének elküldte ezeket a fájlokat és még a lány szüleinek is.. Szegény lány miken mehetett keresztül... Arra a bizonyos oldalra is kitették. (direkt nem írom le a nevét ezzel se csináljak reklámot nekik.) Névvel, arccal, elérhetőséggel.
2022. okt. 16. 15:09
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Az hogy kiteszi gáz dolog. De nő i bolond, amiért ilyeneket csinált..mégis mit várt? Elég egy osseveszes, bosszúból lejaraja. Mind2 fél undorító

24

8x bajnok

2022. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

#9

Megjöttél, bölcs Jocó? XD

2022. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!