Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Emberileg milyen nők lesznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberileg milyen nők lesznek lakásos prostik?

Figyelt kérdés
Nyilván nincs egységes "szabvány", de gyaníthatóan ezek a lányok kivétel nélkül lelkileg sérültek? Jelentős részük nem túl intelligens, iskolázatlan? Piacképes tudás birtokában így tudnak gyorsan sok pénzt keresni? Vagy ennél többről lehet szó? Áldozatok? A szegény családjukon ilyetén módon segíteni próbáló, gondoskodó, önfeláldozó nők? Mit gondolhatnak magukról? Milyen énképpel rendelkezhetnek? Esetleg egyéb szempontok?

2022. okt. 16. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Engem is nagyon érdekel ez a téma. Majd este vagy holnap írok egy hosszabb választ, most sajnos nem érek rá…
2022. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Feltennél EGY kérdést?
2022. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Nyilván nincs egységes "szabvány", de gyaníthatóan ezek a lányok kivétel nélkül lelkileg sérültek?


Ha nincs egységes "szabvány" akkor miért alkalmazol egységes "szabványt"? A másik az, hogy ha nem tudod mit jelent a szabvány szó, akkor ne használd.

2022. okt. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

Nekem volt egy nimfomániás ismerősöm. A kapcsolatai sínylették meg az ilyesfajta betegségét. Pár hónapiz mellékesen a suli mellett a testéből élt. Aztán felkeresett egy orvost nagy unszolásra.


Ma már szerető tisztességes család anya.

Kicsit mesébe illő tudom, de igaz sztori.

2022. okt. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Mindenféle van. Van akit belekényszerítenek, vagy belesodorja az élet (pl. ex-intézetis, gyökerek, családi háttér nélkül nőtt fel, eleve egy traumatizált környezetből kiemelve), s van aki maga választja a "könnyű" pénzt a munka helyett mert látja mennyit lehet keresni ha eladja a testét.

Az tény, hogy többségében nem a diplomás doktornők állnak k.rvának (nagyon elvétve akad köztük felsőfokú végzettségű).

2022. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Nekem volt barátnőm 2 évig olyan, aki előtte lakásos hirdető volt éveken át. (nem fiatalon kezdte hanem 40 felett)

Drog elkerülte, alkohol is, csak a pénzt nem tudta beosztani soha. Nem volt, meg kevés de a telefonra meg minden hülyeségre mindig jutott.

Civil élettel is ez volt a gond, hogy visszaállni egy normális ritmusba, hogy nem te osztod be az időt, van konkrét munkahely stb.

Ezekből jönnek a feszkók, konfliktusok, végén már ott tartottunk én múltam a szar mert jártam prostikhoz 😁

Én eleve úgy vittem komolyabb irányba hogy nincs prostizás ő meg nem hirdet mert másképp nincs értelme

Első fél év szerintem rendben volt, utolsó időszakban már rájöttem nem is passzolunk igazán össze.

Tapasztalatnak jó volt, de komolyabban hirdetővel sose már

2022. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4!


Ez nem mesébe, hanem rémálomba illő.

2023. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6!


Jó nagy balfsz voltál. Korábban sem kellett volna összejönni egy krvával.

2023. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!