Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés szép nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szép nővel járni, szexszelni?

Figyelt kérdés

Voltak partnereim, élvezetes a szex, de még soha nem volt olyan párom, akire azt mondhattam volna, hogy szép, dögös, szexi. Természetesen, mindegyiket kedveltem, izgattak is. Egy rossz szót sem szolhatok, ha azokhoz viszonyítok, akik nem találnak partnert, akik incelek. Mégis hiányérzetem van.

Közhelyes válaszokat mellőzzétek, olyanokat én is tudok magamnak alkotni vigasztalásképp. :-( "Nem minden a szépség!, Az ész a fontos, nem a haj!, Lényeg, hogy becsületes legyen..."



2022. okt. 19. 10:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen az élet. Ha nem telik libamájra, kénytelen vagy beérni a szar teszkós parizerrel.
2022. okt. 20. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Válogatós f*sznak kutyában a helye
2022. okt. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#3

Szívesen kipróbálnám❤️


36F

2022. okt. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#3, #13: én mindenkinek azt mondom, hogy ő volt a legjobb. Igen, a kutyának is.
2022. okt. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Amennyiben csak a szex lenne a kérdés, akkor egy profi k néni megadja a választ. Befizetsz egy menetre és megtudod. Viszont, ha az a kérdés, milyen szép nővel randevúzni, az már más helyzet. Amennyiben járni szeretnél a saját kategóriádnál magasabb szinten álló nővel, elég sokat le kellene tenned az asztalra neked is valamit.

Már gyerekkoromban is próbáltam megfelelő szintet elérni. Szüleimtől látva, igényesen öltözködem, viselkedtem, adtam a privát környezetemre, annak ellenére, hogy nem voltunk gazdagok. Mindig azt mondták otthon, nem a disznónak lesz, ha kevesebbet is, de próbáljuk a jobb minőségt választani. Arról nem is szólva, vigyázzunk arra, amink van! Az életben pedig folyamatos fejlődésre kell törekedni, nem szabad megülni a pocsolyában.

Ha magad is képviselsz egy szintet, akkor kis mozgástérrel még egy kicsit magasabbra is törekedhetsz. Alulról legfeljebb a közepes fokozat alsó szintjére léphetsz párkeresésben (is).

Szép partnered több módon lehet. pl. együtt nőttök fel és megszokásból is veled marad. Úgy hiszem, erről már lecsúsztál kérdező. Másik lehetőség, sok pénzed van, ami vonzza a szép (de számító) nőket. Harmadik mód, befolyásos vagy, ami szintén vonzza a szép (de számító) nőket. Negyedik lehetőség, amit említettem, TE magad is stílusos vagy, netalán vonzó egyéniség.


Milyen érzés, milyen megélni, ha szép a nő az oldaladon? Mint minden más élethelyzetre erre is több változat van, egyénileg éli meg mindenki, néhány általánosítható tulajdonsággal.

16 évesen megismertem egy 14 éves lányt iskolai nyári üzemi gyakorlaton. Az akkor népszerű Samantha Fox énekesnőre hasonlított, vagyis elől mentek a mellei, utána jött ő. 😏 Nagyon szép lány volt! Első randevúnkra, nyár lévén rövid szoknyában és egy haspólóban jött. 16 éves srácként első alkalommal éltem meg, milyen, amikor a férfiak többsége bámulja a barátnőmet. Nagyjából egy óráig bírtam szó nélkül, amikor a Váci utcában sétálva bementünk egy butikba, ahol egy negyven körüli pasas guvadó szemekkel, szinte csorgó nyállal percekig nézte a melleit, újra és újra követve őt. Emelt hangon, de kulturáltan rászóltam! 185 cm magasságomtól, erős sportos megjelenésemtől a férfi összerezzent, az eladó hölgy lényegében kitessékelte, mivel ő is felháborodott, a barátnőmnek pedig imponált a fellépésem. Nagyon furcsa, szokatlan érzés volt számomra. Jól éreztem magam, de nehéz volt túllépni a bámészkodók folyamatos figyelmén. Az ilyen élethelyzetek edzik a fiúkat és segítenek a férfivá érésben. Mai napig alfahím típusú vagyok. Ezt nem is én mondom magamra, hanem közvetlen kollégáim, munkatársnőim. 🙂

Röviden megfogalmazva, igazán szép nővel mutatkozni eléggé "melós". (ennél már csak az melósabb, ha két bombázó nővel jelensz meg 😏 )

2022. okt. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%

#12

Ilyet is csak a megalkuvó, lúzer balfaxok mondnak, akik a 130 kilós vízilovat és a 85 éves nagymamát is megdugnák, csak legyen már valaki, annyira igénytelenek.


A minőségi faszik megválogatják, kibe rakják bele.

2022. okt. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Jó.:)
2022. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#16 hát, szegény kutyád...
2022. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
24%
Szexszelni nem tudom milyen, de szexelni nagyon jó.
2022. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Senior Séf ***** válasza:
68%

A szép nő tudja magáról, hogy szép nő. Ezért ad is magára- Sokszor annyira, hogy a szexbe sem tud belefeledkezni, teljesen elengedni magát, mert arra ügyel, hogy a legelőnyösebb oldalát mutassa. Hidd el, sokkal jobban jársz egy csajjal, aki szerelmes beléd, mint egy csajjal, aki magába szerelmes.

Ahogy 50 éve a nagyapám mondta: ne a legszebb nőt válaszd, fiam, hanem a ki legszebbé teszi az életedet.

2022. okt. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!