Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim popoba akarja mi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim popoba akarja mi az eljárás előtte?(többi lent)

Figyelt kérdés

Hogy tisztítsam ki magam hogy nehogy bármilyen kínos szituáció legyen

Aki már csinálta annak fájt?

Utána a testem eltorzulhat?

Egyébként ha fiu olvassa jó érzés nektek?


2022. okt. 19. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Mosd ki zuhanyzáskor kicsit a popsilyukad is az ujjaddal, ennyi. Baleset nem nagyon történik. Lehetőleg gumival próbáljátok, vagy ha nem, akkor utána mosson farkat, mielőtt a puncidba rakja.


Lassan csináljátok, nyalja először a popsidat, ujjazza kicsit, ahogy neked kényelmes. Sikosítót használjatok, aztan szép lassan mehet be. Az elején feszíteni fog, de amint megszokod elkezded élvezni és akkor mehet gyorsabban is. Figyeljetek egymásra közben, az fontos.

2022. okt. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

1, lehet erre külön anál mosó/beöntő szerkezetet kapni. Ha nincs akkor zuhanyrózsa tetejét leveszed és szappan…

aztán irány a WC

2, próbálj meg minnél jobban ellazúlni, fontos a fokozatosság és a tágítás (először ujjazás) és használjatok jó sok sikosítót.

3,ha a partnered odafigyel rád akkor nem…

4, meleg vagyok de gondolom, hasonló a helyzet…

2022. okt. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

1) Vagy veszel un. análzuhanyt szexshopban, vagy a zuhanycsővel. NEM kell feltolni, odateszed, elengeded a többit elvégzi a víznyomás, kitolod, megismétled párszor.

2) Akkor fáj ha nem tartják az alapszabályokat: fokozatosság, síkosítás, vagy nem tudod elengedni és megfeszíted, vagy egy idiótával hozott össze a sors aki ész nélkül tolni akarja.

3) Miért torzulna el a tested tőle??? A sima dugástól eltorzult? Nem lesz bajod, ha odafigyeltek ÉS nincs aranyered (ha van akkor ne csináld, mert súlyosbítani fogja a tüneteket).

4) Persze hogy jó - fő a változatosság. Mármint ha adom, mert kapni nem szeretném az tuti 😅

2022. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Én amikor ilyet csináltam letekertem a zuhanyfejet, megnyitottam és ugye elég erősen jön ki a víz. Odateszed az ánuszodhoz, és hagyod hogy bemenjen a víz. Ne tegyél a fenekedbe szappant mert NAGYON fog csípni. Szóval ment a fenekedbe víz, összeszorítod, hogy ne jöjjön ki, elmész a wc-re és kinyomod mindet. Ezt még megismétled vagy 3x és amikor már tiszta/világos a víz akkor jó. Amikor a fenekedben tartod a vizet kicsit ugrálhatsz is, hogy jobban átmossa.

Nem lesz tőle bajod, ha a párod nem erőszakos hanem óvatos.

Sok sikert

2022. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az kimaradt, hogy nekem nem fájt, de előtte kísérletezgettem már egyedül is otthon ilyesmivel

L

2022. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 ugrálni azért nem kell vele, kockázatokat és mellékhatásokat tud jelenteni ha összeszorított, feltöltött hátsóval ugrigugrizik valaki 😅
2022. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
És te akarod egyáltalan?
2022. okt. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!