Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mégis mit tudnék csinálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tudnék csinálni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Par honapja egy lany egy masik lanyrol feltoltott egy face csoportba egy kepet amin a csaj a fehernemuben volt es kiirta fole telefonszammal h lehet hivni ot es h mindenkit bevallal a csaj. Nekem az a csaj az exem volt akivel en csunyan odsze vesztem stb. A lenyeg h most engem jelentett fel (pedig egyaltalan nem csinaltam semmit) es ellenem indult eljaras. Termeszetesen a lany aki a kepet toltotte fel ugy jutott hozza h feltorte a gepem szerveret igy az ip cimemet is o hasznalta tovabba a kepet is igy szerezte meg. Lenyegeben es tomoren most en szivom a f..zt mert az exem ugy van vele h en vagyok az a lany aki feltoltotte ezeket a kepeket rola.

2016. dec. 19. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
kabaré :D
2016. dec. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez eleg komoly ugy nekem. En szptam meg azt amit nem is en csinaltam es foggalmam sincs h mit kaphatok ezert sot meg azt se tudom mit takar az hogy eljarast inditottak ellenem
2016. dec. 19. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanulság: legközelebb jobban figyelj oda a géped védelmére... Jótanács: Ha lehajolsz a szappanért akkor könnyebben szabadulsz :D
2016. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hannibalking ***** válasza:
Egy lány? Feltörte a géped szerverét? (bár tudnám ezt értelmezni) És a te IP címed használta? Hány évesek vagytok? Tudod egyáltalán ezt bizonyítani? A kérdés hogy te honnan tudhatod ezt. :D Srsly arc, ez a sztori így elég meredek és sánta. Ha innen akarsz mentegetőzésre jó alapokat szerezni akkor még időben keress valami mást mert erre a kamu sztorira senki nem fog itt neked valid mentséget adni. :D
2016. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tehát a te gépedről történt, és indítékod is volt rá.

Piszok jó ügyvédre lesz szükséged, haver.

2016. dec. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!