Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyit ront egy férfi testen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit ront egy férfi testen, ha nincs rajta látványos izomzat?

Figyelt kérdés
Olyan aki birja a fizikai munkát és nem sportol.

2022. okt. 20. 18:46
A kérdező szavazást indított:
Nincs jelentősége
Szerintem sokat ront, így küzdeni kell a nőért
Nő vagyok nálam kizáró ok, ha nem izmos
25 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Mennyit ront a férfi testen, ha nincs benne érzékelhető agy?
2022. okt. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindenki a sportos pasikat kedveli. Egyszer majd rájöttök, hogy nem ezzel van a gond.
2022. okt. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
a közmegítélésben még mindig előrébb vannak a vézna pasik mint a kövérek
2022. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít látványosnak?

Ami nekem tetszik, szemrevaló, azt egy átlagos adottságú tini/fiatal férfi simán eléri némi edzéssel vagy akár anélkül is, ha nem zabálja magát két pofára tele és tesped, ereszt sörhasat meg ilyenek.

Szóval az ilyen nagyon kigyúrt hipermaszkulin férfiak nem tetszenek, de a kifejezetten ducik (5-10 kg felesleg simán belefér, de ne legyen akkora vastag combja és B kosaras melle, mint nekem) kövérek sem. A két véglet közül a "túlgyúrt" még mindig jobb, mert látom, hogy nem lusta, van, ami foglalkoztatja, kitölti az idejét, de szerintem a testépítés már egy kicsit túlkapás és rosszul érezném magam tőle:igénytelennek és valahogy másodlagosnak.

Szóval az ilyen vékonyba hajló átlag simán vonzóbb nekem, mint egy nagyon látványos izomzat. Persze vannak nők, akiknek ez az elvárásuk és vannak férfiak, akiknek a nagy izomzat segít, hogy legyen önbizalmuk, meg olyanok is, akiknek a mackós alkat jön be és a nagy has. Tehát megint elmondhatjuk, hogy mindenki magának akarjon megfelelni és lesz majd aki úgy szereti, ahogy van.

2022. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Mennyit ront egy női testen, ha nincsenek rajta látványos mellek?
2022. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
A kizárólag kockahasért rajongó, felszínes csajoknál sokat, mindenki másnál meg ezerszer többet számít mi van a fejedben. Az előbbi kategória a nők kb. 2%-a, az utóbbi meg a 98%-a.
2022. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
98% azért elvár egy jó beszélőkét, jó humorérzéket, kellően szociális hajlamot alapból szóval vannak azér itt is feltételek
2022. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!