Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idosebb ferfiak! Mi izgato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idosebb ferfiak! Mi izgato abban, hogy egy fiatal lany "artatlan" stilusu?

Figyelt kérdés
2022. okt. 20. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fel lehet venni a tanítóbácsi szerepét. Legalább az illúzió megvan, hogy olyanokat mutathatsz a lánynak, amit még sosem látott.
2022. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

tanítható

nevelhető

megadhatom neki az örömet, hogy milyen az igazi jó szex, mert tényleg az orgazmusát keresem

kedvelem a stílust

2022. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kettes vagyok


45/F

2022. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán az,hogy az ilyen csajok a legvadabbak az ágyban. Voltam fullos csajjal akit szexgépnek hittem és feküdt mint egy darab fa,és voltam törékeny szemüveges kis cuki lánnyal aki még csendes is volt,az ágyban viszont nem hittem el amiket csinált
2022. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha pluszban szűz is?
2022. okt. 20. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a legjobb,imàdok első lenni,és tanitani 😉
2022. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Mi izgato abban, hogy egy fiatal lany "artatlan" stilusu?"

számomra semmi, azon túl, hogy önmagában a fiatalsághoz kapcsolódik. az pedig mindig vonzó volt és lesz.

2022. okt. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy milyen stílusú ha tetszik.
2022. okt. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!